Daži iekārtu veidi aizsardzībai

Mēs noprecizējām, kā padarīt drošāku māju saviem spēkiem, parunāsim par to, kādas garantijas sniedz mūsdienīgie apsardzes uzņēmumi.

Uz doto brīdi professionāļi sola pasargāt ne tikai no nelūgtiem viesiem, bet gan arī no neparedzētiem ugunsgrēkiem. Garantē, ka kvalificēta aparatūra sniedz drošības koeficentu uz 99,9%. Uzzināsim mazliet vairāk par galveniem apsardzes iekārtu veidiem.
#Sirēna
Ja ir uzstādīta signalizācija, (ienākošais dzīvoklī nebūs spējīgs ievadīt kodu tās atslēgšanai), atskanēs ļoti skaļa sirēnas skaņa. Vissdrošāk, ka skaņa varētu veicināt to,ka īpašnieku prombūtnes gadījumā kaimiņi izsauks policiju. Bet pieņemamie zagļi, kā noproti nobīsies un aizmuks prom. Abonēšanas maksa par tādu signalizāciju nav paredzēta. Un diemžēl, tāda veida iekārtu izmantošana negarantē īpašuma drošību.

#GSMsignalizācija
Pie nevēlēmas iekļūšanas dzīvoklī, tiks nosūtīta sms īsziņa jeb veikts zvans uz numuru, norādīto līgumā ar apsardzes firmu. Un saņemot tādu signālu, īpašnieks izsauc policiju. Saņemt drošības garantijas šajā situācijā ir iespējams tikai ja signalizācija ir pieslēgta centralizēti pie apsardzes uzņēmuma. Tad signālu saņems pulta operātors, kurš nekavējoties nosūtīs uz objektu apsardzes ekipāžu, un nodublēs vēl signālu nekustāmā īpašuma īpašniekam.

Pie tam, uzņēmuma SP Legions klienti var regulāri saņemt informāciju par savu īpašumu stāvokli bezmaksas.

Papildus standarta sensoriem,dzīvoklī var uzstādīt iekārtas kuras pasargās no viltus izsaukumiem. Piemēram, iekārtas kuras reaģē uz izsistiem logiem, durvju un logu atvēršanu. Svarīgi atzīmēt to, ka tāda veida iekārtas nav pilnvērtīgi apsardzes sistēmas elementi, tāpēc viņus uzstāda tikai kopā ar kustības sensoriem.
Ja Jums ir liela māja, tad pa nakti var slēgt pirmā stāva apsardzi un aktivizēt tādus sensorus, kā magnēta sensori uz ārdurvīm un logiem.

#Trauksmes Poga 

Trauksmes poga – tā ir poga, kuru Jūs redzējāt filmās par bankas laupīšanu. Tikai viņu integrē atslēgu piekariņā vai mobīlajā telefonā. Ja Jūs būsiet mājās, kad tajā iekļūs laupītāji, tāda poga glābs Jums dzīvību. Ja Jūs paspēsiet to nospiest, tad pēc 5-7 miņūtēm pie Jums ieradīsies apsardze.

#Videonovērošana
Ieraksts no videonovērošanas kamerām pašā nepatīkamajākajā gadījumā palīdzēs noskaidrot zagļa identitāti, palielinot mantas atgriešanas iespējas. Pie tam, ir iespēja pieslēgt attālināto videonovērošanu pie centrālā apsardzes pulta, lai pie jebkādas aizdomīgas kustības objektā, operātors var pazvanīt – pabrīdināt īpašnieku un nepieciešamības gadījumā norīkot apsardzes brigādi uz vietu.

#Professionāļu kompetence
Lielākā priekšrocība, kuru var iegūt vēršoties apsardzes uzņēmumā, tā ir kompetenta konsultācija. Visu izanalizējot, speciālisti ieteiks optimālo drošības plānu un nepieciešamo aprīkojumu, uzstādīs to par 1-3 diennakti.
Nopietni uzņēmumi garantē materiālu atbildību par apsargājamo īpašumu. Un tikai no vienas šīs domas paliek jau drošāk un mierīgāk.

Vēlaties uzzināt vairāk, zvaniet mūsu komandai,
Esiet drošībā,
Jūsu SP Legions komanda.