Kā aizsargāt savu īpašumu?

Aplūkosim pašus izplatītākos mītus par dzīvokļa, lauku māju, vasarnīcu apsardzi un kopumā par mājokļu drošību.

Mīts 1: mūsu kāpņu telpa apsargājas – ļaundaris neienāks
Ļoti bieži konsjeržiem, kuri sēž pie ieejas, nav nepieciešamo iemaņu un zināšanu, lai atpazīt un apturēt ļaundari. Bet pārsvarā viņi piefiksē, kas atnāk un pie kā cilvēks atnāca,un ja gadās zādzība, var palīdzēt izmeklēšanai. Iesakām pienākt daudz nopietnāk pie jautājuma saistībā ar drošību.

Tas pats ir attiecībā uz ieeju ar domofonu palīdzību, viņš vēl nekad nav apturējis laupītājus.

Mīts 2: dārgās slēdzenes garantē īpašuma drošību
Diemžēl tas tā nav, atvērt pie vēlēšanās un prasmēm var itin jebkuras durvis. Nopietnus zagļus neapturēs neviens,pat ļoti dārgs slēdzis,uz pirmo skatu pat ļoti drošs slēdzis. Bet jo labāk ir nosargāts dzīvoklis , jo vairākas piepūles ir jāpieliek un jāiztērē daudz vairāk laika lai to uzlauzt. Nepieciešams maksimāli pārdomāt drošību: uzstādīt divas durvis ar labiem slēdžiem, uzstādīt restes vai žalūzijas uz logiem, it sevišķi ja dzīvoklis izvietots pirmajā vai pēdējā stāvā, un protams pieslēgt signalizāciju.  

Mīts 3: īpašuma apsardze – tas ir pārāk dārgi
Tagad apsardzes uzņēmumi piedāvā optimālākos nosacījumus, kā priekš juridiskām personām, tā arī priekš privatpersonām. Galvenās izmaksas saistītas ar nepieciešamo izvēlēto aprīkojumu un tā uzstādīšanu. Tālāk jūs sagaida ikmēneša maksājumi, kuri ne stipri sit pa kabatu. Pakalpojuma izmaksas pie SP Leģions – no 11 eiro mēnesī dzīvokļa apsardzei.  Mīts 4: apsardze brauc pārāk ilgi – laupītāji paspēs aizmukt
Ja pareizi pieiet pie apsardzes uzņemuma izvēles un izpildīt visas mūsu rekomendācijas, par to var neuztraukties. SP Leģiona operatīvā dienesta ekipāžas izvietotas tā, lai ierastos apsargājamā objektā vidēji par 5-7 minūtēm.


Mīts 5: apsardze nespēs neitralizēt ļaundari
Visi apsardzes darbinieki – sertificēti speciālisti, bruņoti un aprīkoti atbilstoši veicamajiem drošības uzdevumiem. Mūsu darbinieku kompetencē klienti nešaubās.

Pēdējā laikā strauji palielinājās dzīvokļu zādzību mēģinājumi. Lai neuztraukties par savu īpašumu, izvēlieties professionāļus. Mēs noņemsim no jums riskus un ieteiksim optimālākos variantus lai pilnībā saglabāt to, kas jums ir dārgs.

Legions Akcija