Kam vajadzīgas banku seifu glabātuves?

Kādam ir nepieciešams glabāt vērtspapīrus, kāds pārdzīvo par dārglietām un dārgakmeņiem. Dārgmetālu vai monētu kolekciju investoriem ir nepieciešama droša savu avuāru glabāšana.

Tie, kuri kolekcionē antikvārus izstrādājumus, arī ir ieinteresēti īpašuma saglabāšanā. Unikāla iespēja ir kriptovalūtas aparātu maku „aukstā” glabāšana – pats pieprasītākais pakalpojums mūsdienu investoru vidū.

Visiem šiem un daudziem citiem variantiem, vērtslietu glabāšanai mājas apstākļos, ir nepieciešami aprīkoti seifi vai pat veselas aprīkotas telpas, kas ne vienmēr ir iespējams vai lietderīgi, bet varbūt arī ir vienkārši ļoti dārgi.

Izeja ir – banku seifa glabātuve, bet kāpēc griezties bankā, ja tirgū ir piedāvājumi, kas sniedz papildu  priekšrocības:

– atkrīt nepieciešamība atvērt kontu un parakstīt lielu daudzumu dokumentu, ko pieprasa bankās. Ir iespējams iznomāt personālo vai anonīmo seifu bez nevajadzīgām formalitātēm,vienkārši samaksājot par pakalpojumiem. Kā arī nav ierobežojumu glabātuves izmērā. No minimālām standarta glabātuvēm līdz veselām apsargājamām telpām.
– Diennakts piekļuve seifiem. Tagad nav nepieciešams gaidīt līdz pirmdienai, lai paņemtu vai ievietotu glabātuvē savas vērtslietas.
– Glabātuves satura apdrošināšana. Par šādu pakalpojumu bankas klienti var tikai sapņot. Kompānijas piedāvā bāzes apdrošināšanu par vairākiem tūkstošiem eiro, kas jau ir iekļauta nomas maksā. Pie tam, ir iespējams palielināt kompensācijas summu.

Armētas dzelzsbetona sienas, nobruņotas durvis, signalizācijas sistēmas, diennakts apsardze – klienta īpašuma pilnīgas drošības un saglabāšanas garants.

Rīgas seifi – pirmā kompānija Latvijā un visā Baltijā, kas piedāvā privāto seifu glabāšanas pakalpojumus.

Pašlaik kompānija dinamiski attīstās un piedāvā savus pakalpojumus jauniem klientiem, kuri nešauboties novērtēs piedāvājumu kvalitāti un ekskluzivitāti.