Apsardzes sistēmas Jūsu mājām

Ir pienācis atpūtas, izbraucienu un ceļojumu laiks, līdz ar to ir pieaugusi dzīvokļu zagļu aktivitāte. Lai pēc vasaras paliktu pozitīvi iespaidi, ir jāpadomā par aizsardzības līdzekļiem. Šajā rakstā pastāstīsim par dažiem efektīviem risinājumiem, kas palīdzēs aizsargāt Jūsu mājas.

Mikroviļņu paziņotāji

Viens no efektīvākajiem risinājumiem teritorijas aizsardzībai apkārt mājai, šos paziņotājus ir vislabāk uzstādīt gar sētām, norobežojumiem, dzīvžogam.

Darbības princips ir vienkāršs, starp diviem sensoriem veidojas elektromagnētiskais lauks, kad šajā laukā nonāk pārkāpējs, tas aktivizē signālu trauksmes celšanai.

Kādas ir šī sensoru veida priekšrocības:

  1. Augsta pretošanās spēja dažādiem traucējumiem. Noziedzniekiem neizdosies vienkārši sabojāt šo sensoru.

  2. Nosaka pārkāpēju, pat ja tas pārvietojas rāpus. Unikāla īpašība, kas ļauj droši pasargāt visu perimetru.

  3. Sensori var būt maskēti lukturu veidā. Šādā gadījumā noteikt un pamēģināt apspēlēt apsardzes sistēmu ir praktiski neiespējami.

  4. Daudzveidīgs lietotāju režīmu klāsts ļauj izveidot tieši Jums nepieciešamo darbības režīmu.

Lai izvairītos no nejaušām un viltus sistēmas trauksmēm, piemēram, kad garām paskrēja kaķis vai zaķis, labākais risinājums ir vērsties pie apsardzes profesionāļiem. Mēs nokonfigurēsim sistēmu tādā veidā, ka neviens noziedznieks nevarēs pat pietuvoties Jūsu mājām.

Integrētās video-sistēmas

Mājas un teritorijas apsardzi lieliski papildina videokameras, kas ir integrētas kopējā kustības sensoru sistēmā. Visi signāli nonāk vienotā centrā, attēls no kamerām tiek ierakstīts uz speciālu serveri. Trauksmes gadījumā kameras automātiski novirzās uz trauksmes zonu, var tikt izsūtīti paziņojumi uz mobilo telefonu gan mājas īpašniekam, gan patruļas mašīnas darbiniekiem, ka arī pastāv daudz citu paziņojumu veidu.

Mūsdienās var izvēlēties vislabāko risinājumu, kas piestāvēs Jūsu mājai, piemēram, uzstādot kupola vai āra kameras, ar apgaismojumu vai režīmu nakts-diena, ka arī IP kameras.

Mūsu speciālisti rūpīgi un (bezmaksas!) pastāstīs par katras Jūsu izvēlētās sistēmas priekšrocībām un ieteiks optimālāko variantu tieši Jūsu situācijā.

Vienkārši atstājiet savu pieteikumu šeit

Svarīgi, lai ar sensoru un kameru uzstādīšanu nodarbotos profesionāls un sertificēts uzņēmums, nevis atrastais meistars kādā sludinājumā portālā, kura izmaksas būs kādus 10EUR zemākas. Tikai izvēloties jomas profesionāļus Jūs varat būt droši savas mājas drošībā, kas nebeigsies, kad šāds “meistars” visu uzstādīs un pazudīs kopā ar saņemto naudu.

Uzrakstiet mums un mēs parūpēsimies par Jūsu mājas drošīnbu