Patiesi stāsti par drošību

Patiesi stāsti par drošību un tās neesamību

Katra uzņēmuma vērtība ir cilvēki. Pie mums strādā profesionāli un pieredzējuši speciālisti, kuru darba stāžs ir lielāks par 20 gadiem. Tik daudz gadu laikā mums ir sakrājusies pietiekoši plaša pieredze un simtiem stāstu no mūsu klientiem.

Ar dažiem šādiem stāstiem mēs padalīsimies ar Jums.

Gadījums Nr.1 “Skopais maksā dubultā”

Viena no pašām dārgākajām nolaidībām izrādījās nepieskrūvēts seifs. Pēc noteikumiem, seifam, kura tiek glabāta nauda, ir jābūt stingri nostiprinātam un pieskrūvētam, lai to nevarētu izkustināt, aiznest vai aizvest.

Taču neliela tīkla veikala vadība nolēma nedaudz ietaupīt un vienkārši uzstādīja nelielu seifu direktora kabinetā. Jūs jau sapratāt, kas notika tālāk? Pareizi! Jaunā Gada ieskaņā, kad visos veikalos dienas peļņa ir ļoti augsta, veikalu apzaga.

Naktī noziedznieki izlauza ieejas durvis un aiznesa seifu ar visu tā saturu. Operācija aizņēma mazāk par 10 minūtēm. Savukārt zaudējumi novērtējami tūkstošos.

Pēc šī gadījuma veikala vadība nolēma, ka skopais maksā dubultā un vērsās pie profesionāļiem pēc palīdzības. Mūsu meistari uzstādīja jaunu seifu un nostiprināja to, ievērojot visus noteikumus. Beidzot seifu nav iespējams izkustināt no vietas pat ar smago mašīnu. Papildus uzstādīja signalizāciju un pieslēdza veikalu pie apsardzes pults, lai nodrošinātu drošību.

Līdzīgas kļūdas bieži pieļauj ne tikai uzņēmumi, bet arī privātpersonas. Iegādājas seifu, taču aizmirst, ka ar to vien trūkst. Uzspiediet šeit un uzrakstiet vēstuli mūsu meistariem. Konsultācijas un ieteikumi no mūsu speciālistiem sniedzam bez maksas.

Gadījums Nr.2 “Bezrūpība”

Vēl viena situācija atgadījās privātmājā, pietam saimnieks incidenta laikā atradās mājās. Viņš parūpējās par kustības sensoriem. Taču ierīkoja tos tikai pirmajā stāvā. Kā vēlāk pastāstīja pats īpašnieks, puiši, kas veica sensoru ierīkošanu, pateica viņam, ka tāda sistēma ir pietiekoša… Taču par visu pēc kārtas.

Vakarā saimnieks mierīgi skatījās televizoru pirmajā stāvā, domājot, ka viss tiek kontrolēts, jo gadījumā, ja kāds izdomātu ielauzties, sensori pirmajā stāvā paceltu trauksmi. Tā domāja mūsu varonis, taču šādu bezrūpību viegli izmanto pieredzējuši zagļi. Tajā pašā laikā, kamēr īpašnieks skatījās TV, zagļi, izmantojot kāpnes, ielavījās mājas otrajā stāvā, klusu un profesionāli atmūķēja logu un no guļamistabas izvilka lielu naudas summu un dārgas mantas. Un tik pat nemanīti aizlavījās projām ar nozagto mantu.

Pēc šī atgadījuma mājas īpašnieks pieaicināja mūsu speciālistus. Mājas apsardzes sistēmu modernizējām, papildinot kustības sensorus arī mājas otrajā stāvā. Papildus atklājās arī citas esošās apsardzes sistēmas nepilnības un trūkumi. Kā rezultātā papildus kustību sensoriem īpašumā parādījās arī videokameras un apsardzes signalizācija abos mājas stāvos. Noslēdzām līgumu par apsardzes pakalpojumu sniegšanu un mobilās grupas izbraukšanu trauksmes gadījumā.

Neesat pārliecināti, ka esat paredzējuši visu? Izrunājiet savus jautājumus ar profesionāļiem, mūsu speciālisti ir vienmēr gatavi palīdzēt. Vienkārši atstājiet pieteikumu mūsu mājaslapā un mēs ar Jums sazināsimies.