8 jautājumi, kurus nav kauns uzdot par signalizāciju

8 jautājumi, kurus nav kauns uzdot par signalizāciju

Daudz un dažādas signalizācijas sistēmas ir sen un ļoti stipri ienākuši mūsu ikdienas dzīvē. Tās ir uzstādītas ofisos, veikalos, mūsu mašīnās. Tomēr, mums joprojām pastāv sabiedrībā ļoti daudz stereotipu par signalizāciju, kas savas saknes ņem no 90jiem gadiem, kad tehnika bija daudz sliktākas kvalitātes. Vēlamies atspēkot vairākus mītus un sniegt Jums atbildes uz populārākajiem jautājumiem no tiem, kas vēl nav uzstādījis sev signalizāciju.

1. Es dzīvoju mājā ar konsjeržu. Mans dzīvoklis ir drošībā?
Diemžēl, mūsu pieredze rāda, ka koda slēdzenes uz dzīvokļa un ieejas durvīm negarantē Jūsu drošību. Savukārt konsjeržs un pat videokameras var, labākajā gadījumā, palīdzēt atpazīt noziedzniekus, nevis apstādināt viņus.
2. Man ir drošas durvis un laba slēdzene. Kas man draud?
Metāliskas, pareizi uzstādītas durvis kopā ar labu slēdzeni no pārbaudīta ražotāja var pasargāt Jūs no neprofesionāliem noziedzniekiem, savukārt mēs Jums iesakām kompleksu pieeju – labas durvis ar slēdzeni papildināt ar apsardzes signalizāciju.
Turklāt, pieredzējuši dzīvokļu zagļi var izmantot logus, lai iekļūtu Jūsu dzīvoklī, tāpēc Jūsu lieliskās durvis var kļūt par nevajadzīgu un dārgu aksesuāru, nevis drošības pazīmi dzīvoklī.
3. Manā dzīvoklī ir labs remonts, bet signalizācijas vadi nesmuki izskatīsies.
Šis mīts ir viens no dzīvotspējīgākajiem, ka drošības dēļ nāksies iepīt savu dzīvokli ar vadu tīklu. Tomēr progress nestāv uz vietas un jau pietiekoši sen ir pieejamas bezvadu tehnoloģijas arī drošības jomā. Tas nozīmē, ka pat visdārgākais dizains paliks neskarts, meistari uzmanīgi un ātri uzstādīs signalizāciju, bet pēc paveiktā darba novāks aiz sevis.
4. Signalizācija ir dārgi un ilgi.
Vienkāršā, tipveida dzīvoklī uzstādīt signalizāciju aizņem vien dažas stundas. Pašas signalizācijas sistēmas var būt no dažādiem ražotājiem, vadu un bezvadu. Standarta komplekts sastāv no pamata bloka (smadzenēm), 3 kustību sensoriem, durvju kontakta un dūmu detektora. Šo komponentu pilnīgi pietiek lai signalizācija darbotos un aizsargātu Jūs arī gadījumā, kad pazūd elektrība.
5. Kas notiks, ja dzīvoklī izslēgs elektrību? Signalizācija kļūs bezjēdzīga?
Jebkurā mūsdienu apsardzes sistēmā ir akumulators (rezerves barošanas bloks), kas ļauj signalizācijai darboties un aizsargāt Jūs arī tad, kad pazūd elektrība.
6. Noziedznieki var atslēgt vai sabojāt signalizāciju?
Noziedznieki var mēģināt sabojāt kustību sensorus, taču šādas darbības sistēma uzskatīs kā trauksmi un uz objektu automātiski būs izsaukta patruļas mašīna.
7. Mums mājās dzīvo kaķis. Es nevaru uzstādīt signalizāciju?
Ja Jums dzīvoklī dzīvo kaķis vai suns, tas netraucēs uzstādīt signalizāciju. Taču, dzīvnieka svaram nedrīkst pārsniegt 40 kg. Tādā gadījumā uz kustību sensoriem tiek uzstādīts ierobežojums un uz Jūsu mīļo mājdzīvnieku signalizācija nereaģē.
8. Apsardze, laikam, ilgi brauks.
Pateicoties pārdomātam mobilo grupu izvietojumam, vadītāju profesionalitātei un ātrai reaģēšanas spējai, mūsu ekipāžas ierodas uz izsaukuma vietu dažu minūšu laikā.
Ja Jums ir palikuši kādi jautājumi, SP Leģions speciālisti sniegs Jums bezmaksas konsultāciju un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.