Trauksmes poga

Trauksmes poga

Piedāvājam Jums vairāk iepazīties ar tādu drošības ierīci, kā "trauksmes poga".

Tā ir speciāla ierīce (breloka vai pogas veidā) un ar tās palīdzību ir iespējams izsaukt apsardzes ekipāžu. Parasti to izmanto kafeinīcās, restorānos, ofisos un citās sabiedriskās vietās. Taču šāda ierīče būs lietderīga arī privātmāju īpašniekiem, protams, kā papildinājums drošības stadartiem: perimetra apsardze, signalizācija mājā un videokameras.

Kāpēc var būt vajadzīga trauksmes "poga"?

Jebkurā ekstrēmā situācijā saimnieks var nospiestr šo pogu un 5 līz 8 minūšu laikā uz norādīto vietu ieradīsies ātrās reaģēšanas grupa. Tas ir izdevīgi atšķiras no parastas 112 numura izsaukšanas, kur sākumāir jāsarunājas ar operatoru un jāizklāsta sava situācija, jānosauc adrese. Ir jāpiemin arī tas, ka liels skaits mobilo grupu Jūrmalā nodrošina ātrāku reaģēšanu par policijas ekipāžām.

 Kā strādā "trauksmes poga"?

Pēc pogas uzspiešanas, signāls tajā pašā mirklī nonāk uz centrālo apsardzes pulti un operators nosūa uz izsaukuma vietu mobilo grupu.

Kas jādara, ja nejauši uzspiedās poga?

Tas ir viens no biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu darbiniekie. Te viss ir vienkārši - piezvaniet dispečerim, nosauciet savu kodu un atsauciet izsaukumu.

Cik ātri ir uzstādīt "trauksmes pogu"?
 Tas ir viens no ātrākiem uzstādīšanas gadījumiem, trauksmes pogu ir iespējams uzstādī par mazāk nekā vienu stundu.
 Pēc mūsu klientu pieredzes, kas dzīvo Jūrmalā, "trauksmes poga" nav nekas īpašs, bet ļoti nepieciešama ierīce lai nodrošinātu savu un savu tuvinieku drošību.