Pašu neveiksmīgāko noziegumu “Lieliskais” septītnieks.

          Ne vienmēr noziedznieki ir lieliski sagatavojušies saviem noziegumiem, dažreiz viņus pārsteidz negaidīti apstākļi vai pašu nejēdzība.

          Mēs esam sagatavojuši priekš  Jums neveiksmīgu noziedznieku sarakstu, kas noteikti liks Jums pasmaidīt.

 

  • Kādreiz, mēģinot apzagt meiteni tumšā vārtu rūmē, noziedzniekam izkrita pase. Zaglis bija tik aizrauts ar to, ka dabūja dārglietas un naudu, ka nepamanīja savu zaudējumu… Policija atbrauca pie noziedznieka uz mājām, ar ko ļoti izbrīnīja viņu.
  • Izdomājot apzagt veikalu, jauneklis atstāja savu mašīnu ar ieslēgtu dzinēju lai varētu ātri aizmukt ar nozagto. Taču automašīnu zagļi pārsteidza veikala zagli, tāpēc noziedznieks tika apcietināts, bet viņa mašīnu joprojām meklē.
  • Cits bandīts pēc veiksmīga nozieguma apsēdās mašīnā, taču iestrēga pilsētas sastrēgumos, kas veicināja viņa arestu.
  • Pastāv atsevišķa noziedznieku kategorija, kas pārslēdz iespējamo liecinieku uzmanību no sejas, atsedzot savu ķermeni. Tā, viena meitene nolēma apzagt veikalu, uzvelkot caurspīdīgu blūzi bez apakšveļas. Bet viņa nepadomāja par video novērošanas kamerām, kuru uzmanību nevar novērst tādā veidā.
  • Ir arī noziedznieki, kuru neveiklība pāršauj pāri strīpai. Tā viens banku noziedznieks uzrakstīja zīmīti ar prasīto summu uz čeka, kurā bija viņu bankas kartes numurs. Cits uz tiesas pavēstes. Trešais uz aploksnes ar savu mājas adresi.
  • Mēs esam jau vairākkārt atzīmējuši, ka domofons ir ļoti vajadzīga lieta. Daži modeļi var filmēt “viesus”. Noziedznieks ļoti ilgstoši zvanīja domofonā dzīvoklim, ko vēlējās apzagt. Saprotot, ka neviena nav mājās, viņš izlauza durvis. Noziedznieku noteica pēc ieraksta no domofona un, protams, aizturēja.
  • Sociālie tīkli nodrošina drošību. Noziedznieks ielavījās mājā un nozaga dārglietas. Taču, ieraugot datoru, nevarēja noturēties un iegāja kāda sociālā tīkla savā profilā un aizmirsa izlogoties no tā. Policijai bija tikai jānoskaidro adrese un jāatbrauc pie noziedznieka uz mājām.

 

        Ceram, ka šie gadījumi lika Jums pasmaidīt, nevis mācīties uz citu kļūdām un paveikt savu ideālo noziegumu.