Kāpēc uzstādīt apsardzes sistēmu savai mājai?

Apsardzes sistēmas uzstādīšana jebkurā gadījumā no jums prasīs laiku un naudu – gan lai to uzstādītu, gan arī abonēšanas maksas veidā. Tomēr apsardzes sistēma ļaus jums justies drošāk par vērtībām, kuras vēlaties pasargāt. Vai esat iedomājies, cik patiesībā maz laika pavadāt mājās? Vai jūsu īpašums varētu šķist vērtīgs zagļiem? Vai to ir viegli novērot? Šie ir tikai daži jautājumi, atbildot uz kuriem iespējams pārliecināties, ka apsardzes sistēma ir nevis iegriba vai greznība, bet nepieciešamība. Esam apkopojuši vairākus faktorus, kuri varētu ļaut izdarīt izvēli par labu apsardzes sistēmas pieslēgšanai jūsu īpašumā.

1. Savas mājas un ģimenes pasargāšana

Pirmais un galvenais iemesls mājas drošības sistēmas ieviešanai ir vēlme pasargāt ģimeni un māju no iebrucējiem. Zinot to, ka jūs, jūsu ģimene un jūsu mājas ir drošībā, mazinās satraukumu par iespējamu negadījumu. Jūs varat būt mierīgs, zinot, ka kāds sargā jūsu māju pat tad, kad tur neesat.

2. Noziedzības novēršana

Drošības sistēmas uzstādīšana jau pati par sevi daudzus noziedzniekus atturēs no vēlmes jūs apciemot. Noziedznieki labāk izvēlēsies mazāk aizsargātu vietu, kur paciemoties, nevis riskēs, ka viņus pieķers mājas īpašnieks, apsardzes firmas darbinieki vai nofilmēs labi novietota videokamera. Jo nopietnāka ir apsardzes sistēma, jo mazāk motivēti noziedznieki ir ielauzties īpašumā. Parasti noziedznieki izvēlas viegli pieejamus mērķus. Lielākā daļa apsardzes uzņēmumu nodrošina informatīvu zīmi, ka objekts tiek apsargāts. Ja izvēlaties apsardzes kompāniju, kas strādā efektīvi, tad noziedznieki ierauga šīs kompānijas zīmi, apzināsies, ka šajā īpašumā viņus var sagaidīt nevis viegls ķēriens, bet lielas problēmas.

3. Samazinātas mājokļa apdrošināšanas izmaksas

Nekustamā īpašuma apdrošināšana ir paredzēta, lai segtu zaudējumus, kas var rasties dažādu postošu negadījumu rezultātā, tajā skaitā zādzību. Ja jums ir mājas apsardzes sistēma, tad jums ir mazāks zādzības vai ielaušanās risks. Apdrošināšanas kompānijas var pazemināt jūsu mājas apdrošināšanas likmes, jo samazinās zaudējumu rašanās risks. Apdrošināšanas kompānijas arī seko līdzi apsardzes kompāniju darbībai un pie īpašuma apdrošināšanas var izvērtēt arī izvēlēto apsardzes kompāniju un tās piedāvāto līgumu

4. Trauksmes signalizācijas sistēmas funkcija informēt par ugunsgrēku vai dūmu izplatīšanos

Daudzās mājas drošības sistēmās kā daļa no tās tiek uzstādīti arī detektori, lai identificētu sadūmojumu telpā. Ja trauksmes sensori konstatē problēmu, sistēma brīdina centrālo apsardzes pulti, vienlaikus radot skaņas trauksmes signālu mājā. Tas var dot laiku, lai laicīgi reaģētu uz ugunsgrēka riskiem. Tāpat, atkarībā no noslēgtā līguma unizvēlētās apsardzes kompānijas apsardzes darbinieki var atsteigties palīgā dažu minūšu laikā.

5. Konfliktu risināšana

Neskatoties uz to, ka varat sevi uzskatīt par pietiekami spēcīgu vai labi bruņotu, lai jebkurā brīdī varētu sevi, savus tuviniekus un īpašumu, tas nedod garantiju, ka neradīsies uzbrukuma draudi vai cita veida situācijas, kurās jūs neatteiktos no palīdzības. Drošības sistēma šādās situācijās ļauj laicīgi informēt apsardzes kompāniju par to, ka ir nepieciešama palīdzība. Tehniskā risinājuma galvenā funkcija – laicīgi informēt par notiekošo. Apsardzes darbinieku funkcija – novērst vai pārtraukt apsargājamā objekta īpašniekam nevēlamu situāciju objektā, nepieciešamības gadījumā pielietojot spēku, speciālos līdzekļus vai ieročus.

6. Pierādījums notiekošajam ap māju un tajā

Ja apsverat domu par drošības sistēmas uzstādīšanu, tātad apzināties to, kas tieši jūs satrauc. Ar drošības sistēmas palīdzību, informāciju, ko sniedz dažādi uzstādītie sensori vai kameras, jūs varat izmantot, lai apstiprinātu sava satraukuma iemeslu vai gūtu mieru, apzinoties ,ka satraukumam iemesla nav bijis. Mājas drošības sistēmām ir ne tikai trauksmes signāli, lai atbaidītu iebrucējus, bet daudzām no tām ir arī kameras, tāpēc ir viegli iegūt vizuālu pierādījumu ar personu, kura mēģina ielauzties vai nozagt jūsu vērtslietas.

7. Attālinātai mājas ierīču kontrolēšanai

Mūsdienu drošības sistēmas tagad ļauj attālināti novērot to, kas notiek jūsu mājās, kad neesat tur. Atkarībā no pakalpojumu sniedzēja jūs varat izvēlēties drosšibas sistēmu, kas ir kā daļa no “gudrās mājas” tehniskā risinājuma un uzraudzīt, kas notiek mājās ar kameru palīdzību, kas uzstādītas visā jūsu mājā.

 

Šīs ir tikai dažas no priekšrocībām, ko mājas apsardzes sistēma sniegs jums un jūsu ģimenei. Ja apsverat apsardzes sistēmas pieslēgšanu vai jums ir radušies papildus jautājumi, sazinieties ar mums.