Vai man ir nepieciešama mājas drošības sistēma?

Ir daudz riska faktoru, kuriem vajadzētu pievērst uzmanību, lai izlemtu par labu mājas apsardzes sistēmas ierīkošanai. Ja jums ir svarīgs ģimenes sirdsmiers, augsta līmeņa darbs, paredzams atvaļinājuma plāns vai arī jums pieder vērtīgas mantas, vai aktīvi izmantojat sociālos tīklus, kuros dalāties ar ģimenes dzīves ikdienu un statusu, jums noteikti būtu jāapsver ielaušanās riski, kas var būt lielāki, nekā jūs domājat. Uzziniet iemeslus, kādēļ ikvienam šodien vajadzētu ieguldīt līdzekļus apsardzes uzņēmumu pakalpojumu iegādei.

 

Kas cilvēkus attur no apsardzes pakalpojumu izmantošanas?

Daudzi cilvēki vilcinās sākt izmantot apsardzes uzņēmumu pakalpojumus, jo domā kaut ko līdzīgu: “Man nav nepieciešama apsardzes sistēma. Es nekad iepriekš neesmu aplaupīts, es dzīvoju drošā rajonā un kāda jēga tērēt naudu mājas drošības sistēmai? ”

Ielaušanās notiek, vai mēs gribam to atzīt vai nē. Un lielākā daļa no mums nedomā, ka būsim nākamie upuri. Viens no mājas drošības sistēmas iegādi atturošiem faktoriem ir mīti par apsardzes sistēmu mājoklī un sabiedrības pārliecības trūkums par to, vai drošības sistēmas ir vai nav efektīvas. Taču atcerieties, ka mūsdienu drošības sistēmas ir personalizētas katram klientam un, konsultējoties ar speciālistu, iespējams izstrādāt vislabāko aizsardzības plānu tieši jūsu dzīvesvietai.

 

Kas piesaista zagļu uzmanību?

 

Kas jūs esat

Sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri tiek minēti plašsaziņas līdzekļos, ir vairāk pakļauti noziedzībai nekā tie, kuru darbs netiek atspoguļots publiski, jo šie cilvēki tiek uzskatīti par turīgiem. Patiesībā kaut kas tik vienkāršs kā ziedojums, kas minēts informatīvajā telpā, var radīt noziedznieku interesi.

 

Kas jums pieder

Jūs varētu būt pilnīgi anonīms potenciālajam zaglim, bet, ja viņš ierauga dārgu automašīnu piebraucamajā ceļā, dārgas dārza mēbeles vai kaut ko ievērības cienīgu pa jūsu mājas logu, jūs nekavējoties varat kļūt par mērķi.

 

Kur un kad jūs ejat

Vai jūs mēdzat aizbraukt no mājas uz ilgu laiku? Vai jūsu paziņas zina, ka jūsu darba pienākumos ietilpst komandējumi? Ja jā, tas var būtiski palielināt risku, ka zaglis ir iekļāvis savā sarakstā jūsu māju. Patiesībā pat kaut kas tik vienkāršs kā darba dienas režīms var vilināt ielauzties jūsu īpašumā. Tomēr mājas drošības sistēma var krasi uzlabot jūsu dzīvesvietas drošību, kad esat prom.

Ņemiet vērā, ka jums nav jāpiekrīt apsardzes kompānijas standarta līgumam, ko jums piedāvā parakstīt. Jums ir iespēja vienoties par individuāliem nosacījumiem tieši attiecībā uz jūsu īpašo situāciju.

 

Kāpēc iegādāties mājas apsardzes sistēmu?

 

Nozieguma novēršana

Galvenais un būtiskākais iemesls ieguldījumiem apsardzes sistēmā ir noziedzības novēršana jūsu dzīvesvietā. Jau iepriekš esam rakstījuši, ka norāde par objekta apsargāšanu ir viens no būtiskākajiem iemesliem, kāpēc noziedznieki izvēlēsies neielauzties jūsu mājā. Pareizi izvietoti kustību sensori atbaidīs pārdrošākos, kuri nebūs nobijušies no apsardzes uzņēmuma norādes.

 

Dzīvesvietas aizsardzība

Jūs varat ne tikai ieguldīt pašā drošības sistēmā, bet izšķiroša nozīme ir arī apsardzes uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem. Tā vietā, lai tikai aizsargātu jūsu māju, apsardzes sistēmas nosūtīs jums un apsardzes uzņēmumam ziņojumus par jūsu mājas statusu, mobilā apsardzes vienība nepieciešamības gadījumā steigsies palīgā un/vai izsauks ārkārtas palīdzības sniedzēju jūsu vietā. Jūs varat būt drošs, ka apsardzes uzņēmums aizsargās jūsu māju tikpat atbildīgi kā jūs.

 

Ugunsdrošības nodrošināšana

Vēl viens svarīgs iemesls, kāpēc ieguldīt drošības sistēmā, ir dūmu detektoru un ugunsdrošības signalizāciju izvietošana mājoklī, kas bieži tiek iekļauti apsardzes uzņēmumu piedāvājumā. Dūmu detektori var noteikt, ja mājas teritorijā radies ugunsgrēks un laicīgi informēt pat par vismazākajām siltuma izmaiņām. Tas var ne tikai ļaut izpildīt normatīvo aktu prasības, bet arī novērst ugunsgrēka rašanos vai izplešanos un pasargāt jūs un jūsu iedzīvi no lieliem postījumiem.

 

Informācija par to, kas notiek jūsu mājā

Ieviešot videokameras jums ir lieliska iespēja attālināti jebkurā diennakts laikā redzēt, kas notiek jūsu mājā. Pirmkārt, videokameras ir labs līdzeklis, lai atturētu noziedzniekus no ielaušanās īpašumā. Otrkārt, pat ja ielaušanās ir notikusi, videokameras ieraksts var palīdzēt policijai notvert noziedzniekus. Treškārt, videokameras ļauj uzraudzīt bērnus, kamēr paši nokļūstat mājās. Ceturtkārt, jūs varat pārbaudīt, ko dara jūsu mājdzīvnieki, kamēr esat prom.

 

Samazinātas mājas apdrošināšanas izmaksas

Ir apdrošināšanas kompānijas, kas piedāvā apdrošināšanas izmaksu atlaidi, ja jums ir uzstādīta profesionāli uzraudzīta apsardzes sistēma. Lielākas atlaides parasti attiecas uz sistēmām, kas papildus ielaušanās uzraudzībai ietver vides monitoringu, lai atklātu ugunsgrēkus, dūmus un ūdens postījumus. Turklāt, ja jums ir videonovērošanas kameras, nepieciešamības gadījumā videomateriāli var palīdzēt, pieprasot apdrošināšanas atlīdzību.

 

 

Ja vēlaties iepazīties ar drošības sistēmām, kas var uzlabot aizsardzību pret nelaimes gadījumiem un ļaunprātīgiem cilvēkiem,  sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim jums atrast piemērotāko drošības sistēmu.