6 pazīmes, ka jūsu apsardzes sistēma ir novecojusi

Lai nodrošinātu sava īpašuma drošību, ir svarīgi sekot līdzi tehnoloģu izmaiņām. Tāpat kā visas tehnoloģijas, arī apsardzes sistēmas pēdējos gados ir piedzīvojušas ievērojamus uzlabojumus. Piedāvājam iepazīties ar pazīmēm, kā jūs varat pateikt, vai jūsu apsardzes sistēma ir novecojusi un vai ir pienācis laiks padomāt par apsardzes sistēmas modernizēšanu.

 

1. Kameras ar zemu izšķirtspēju

Kamera, kas ražota pirms desmit gadiem, nesniegs mūsdienu prasībām atbilstošu ieraksta kvalitāti jeb izšķirtspēju. Viena no drošības kameru pamatfunkcijām ir personas un notikumu identificēšana. Ja jūsu drošības kamera ir novecojusi, tā nevar nodrošināt identificējamus attēlus.

Augstas izšķirtspējas drošības kamerām ir daudz priekšrocību. Viena no galvenajām ir tā, ka ielaušanās mēģinājuma vai ielaušanās gadījumā, jūs varēsiet parādīt policijai savus video ierakstus, kurus būs daudz vieglāk salīdzināt ar policijas iekšējā datu bāzē esošajiem materiāliem, lai atvieglotu noziedznieku atpazīšanu.

Papildu priekšrocība ir tā, ka augstas izšķirtspējas kameras var skaidri atspoguļot noderīgu informāciju, piemēram, ko zagļi paņēma, izejot no jūsu mājas, kādu apģērbu valkāja,  personu raksturīgās pazīmes utt. Atkarībā no tā, kur atrodas jūsu kameras, jūs, iespējams, varēsiet redzēt arī noziedznieku transportlīdzekļa marku un/vai numura zīmi.

Kāpēc gan neatjaunināt apsardzes drošības sistēmu, ja tā vairs nevar aizsargāt jūsu ģimeni un ja ir pieejamas augstas izšķirtspējas drošības kameras?

 

2. Nav attālās uzraudzības iespēju

WiFi un mobilās platformas ļauj lietotājiem piekļūt savām video sistēmām attālināti no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Ja šī brīža labākais pakalpojums, ko saņemat, ir tālruņa zvans no apsardzes kompānijas, ka kaut kas nav kārtībā jūsu īpašumā, jūs palaižat garām jaunākās sistēmas priekšrocības. Piemēram, jūs varat apskatīt notiekošo un identificēt personu, kas ienākusi jūsu īpašumā un saprast, vai tas ir potenciālais noziedznieks vai kāds jums pazīstams cilvēks un novērst apsardzes un policijas iespējamo ierašanos uz jūsu īpašumu.

 

3. Apsardzes sistēma ar kabeli

Agrāk visa apsardzes sistēma bija savienota ar kabeļiem, kas nozīmē, ka sienās bija jāveic urbumi, kas varētu būt īpaši nepatīkami, ja nesen veikts remonts. Lai arī pastāv mīts, ka pārgriežot elektrības vadus, apsardzes sistēma sabojājas, tā turpina strādāt, jo signalizācijas sistēmā ir akumulators, kas ļauj signalizācijai autonomi darboties līdz 20 stundām. Autonomās darbības laiks ir atkarīgs no akumulatora un tā stāvokļa. Ja signalizācijas autonomās darbības laiks beidzas, tad apsardze saņems informāciju, ka pazudusi saikne ar objektu.

Tomēr mūsdienās jūs varat iegādāties bezvadu drošības sistēmas, kuras ir viegli uzstādīt un pārvietot uz jebkuru vietu. Bezvadu sistēmas ir pievilcīgākas neesošo vadu dēļ. Dažas bezvadu sistēmas darbojas no autonoma enerģijas avota. Daudzas drošības sistēmas ir aprīkotas ar Wi-Fi un jūs varat tās kontrolēt tieši no sava viedtālruņa.

 

4. Nav iespējams atjaunināt programmatūru

Programmatūras atjaunināšana ir labs veids, kā pilnveidot drošības sistēmu ar jaunākajām funkcijām un novērst  drošības kļūdas. Regulāri pārbaudiet sistēmas drošības atjauninājumus. Ja ilgu laiku nav pieejami jauni operētājsistēmas drošības atjauninājumi vai sistēmu nav iespējams atjaunināt, ir pienācis laiks atjaunināt pašu drošības sistēmu.

 

5. Jūs nevarat pateikt, kad jūsu sistēma nedarbojas

Visas apsardzes sistēmas var būt pakļautas problēmām un tām nepieciešama apkope. Mūsdienu sistēmas ziņo par problēmu ar brīdinājuma signālu un mirgojošu attēlu uz displeja, līdz ar to īpašnieks laicīgi uzzina par problēmu un spēj to novērst.

 

6. Jūs nevarat pateikt, vai videonovērošana atbilst personas datu aizsardzības prasībām

Papildus tehniskām niansēm, kas laika gaitā ir stipri mainījušās, mainījies ir arī tiesiskais regulējums, kas paredz stingrus noteikumus attiecībā uz personu attēla ierakstīšanu. Papildus tehniskā risinājuma īstenošanai nepieciešams jau sākotnēji sagatavot dokumentālus pierādījumus tam, ka videonovērošana tiek veikta likumīgi.

 

SP Leģions komanda var palīdzēt novērtēt jūsu drošības vajadzības un aizsargāt jūs, izmantojot visas mūsdienu tehnoloģijas, tāpēc sazinieties ar mums jau šodien.