6 veidi, kā palielināt garāžas vārtu drošību

Jūsu māja ir tikpat droša kā tās vājākais ieejas punkts. Daudziem šis punkts ir garāžas durvis. Lai gan māju īpašnieki parasti uzstāda spēcīgas galvenās ieejas durvis, garāžas durvju drošība bieži tiek atstāta novārtā. Tāpēc iepazīstieties ar mūsu ieteikumiem, lai jūsu garāžas durvis būtu maksimāli aizsargātas.

 

1. Aizēnojiet garāžas interjeru, piemeklējot matētus vai tonētus logus

Logi atdzīvina garāžas durvju izskatu un ielaiž dabisko gaismu. Diemžēl potenciālie zagļi var ielūkoties logos, meklēt dārgus instrumentus un pārbaudīt, vai kāda automašīna nav palikusi garāžā, kamēr visi mājas iedzīvotāji ir prom. Ja izvēlēsieties matētus logus, zagļi neredzēs to, kas ir iekšpusē, vienlaikus ļaujot ieplūst dienas gaismai.

 

2. Uzraugiet garāžas durvju statusu ar viedtālruni

Tālvadības pultis patiešām palielina garāžas durvju drošību, jo tās aizslēdz durvis, tiklīdz tās ir nolaistas. Bet gudrs zaglis var uzlauzt arī aizslēgtas garāžas durvis. Izmantojot elektronisko slēdzeni un garāžas durvju aplikāciju mobilajā tālrunī, jūs varat uzraudzīt savu garāžas durvju stāvokli un saņemt brīdinājumu savā viedtālrunī, ja kāds tās atver.

 

3. Neatstājiet garāžas durvju tālvadības pulti automašīnā

Lai gan ir ērti to iemest to cimdu nodalījumā, šīs ir pirmā vieta, kur izskatīsies zaglis. Pierodiet tālvadības pulti turēt somiņā vai mēteļa kabatā un, kad ejat mājā, ņemiet sev līdzi.

 

4. Aizslēdziet durvis starp garāžu un māju

Daudzām mājām ir durvis, kas ir savienotas ar garāžu un ļauj ērti iekļūt mājā un izkļūt no tās. Taču savienojošās durvis ir liels drošības risks, ja tās neaizslēdzat. Kad zaglis piekļūst jūsu garāžai, viņš var ieiet tieši jūsu mājā. Vienmēr turiet savienojošās durvis aizslēgtas.

 

5. Uzstādiet gaismas ar kustību sensoriem

Daudzi zagļi darbojas tumsas aizsegā, tāpēc bieži vien pietiek ar pēkšņu apgaismojuma ieslēgšanos, lai zagļus aizbiedētu.

 

6. Izmantojiet drošības kameras

Drošības kameras ir milzīgs atturošs ielaušanās faktors zagļiem, kuri zina, ka kameras reģistrē ne tikai vizuālo izskatu, izturēšanās pazīmes, bet arī automašīnas numura zīmes un tās braukšanas virzienu. Kamera ar kustību un skaņas sensoriem sāk ierakstīšanu, tiklīdz objekts ieiet kameras filmēšanas zonā vai ir dzirdama kāda skaņa. Izvēloties piemērotu kameru, tā fiksēs kustību arī naktī un sliktos laikapstākļos.

 

Ja jums ir nepieciešama palīdzība atsevišķas mājas teritorijas drošības uzlabošanā vai visā mājā, aicinām sazināties ar mums un mūsu eksperti ieteiks piemērotākos risinājumus tieši jūsu mājoklim.