Vai zagļi ielaužas atkārtoti?

Iespējams domājat, ka zagļi nekad neatgriežas vienā un tajā pašā īpašumā. Tomēr zagļi var atgriezties, ja viņi netika pieķerti pirmo reizi. Turklāt apzagta māja var piesaistīt arī citus noziedzniekus, kas pamanījuši vieglo ielaušanās iespēju.

Šajā rakstā uzziniet, kādus piesardzības pasākumus veikt, lai pasargātu savu māju no turpmākiem ielaušanās gadījumiem.

 

Kāpēc zagļi atgriežas nozieguma vietā?

Zināšanas par mājas plānojumu, ieskaitot ieejas punktus

Viens no iemesliem, kāpēc ielaušanās notiek otrreiz, ir tas, ka zagļi jau ir iepazinušies ar mājas plānojumu. Ja zagļi neatgriežas tajā pašā mājā, viņi var aplaupīt tuvumā esošo māju, kurai ir līdzīgs plānojums. Zinot mājas izkārtojumu, zagļiem ir daudz vieglāk veiksmīgi apzagt māju bez liekas kavēšanās.

 

Ja zagļi tika iztraucēti pirmajā ielaušanās reizē un nevarēja nozagt to, ko gribēja

Ja ir kādas vērtīgas lietas, kuras zagļi atstāja pirmās laupīšanas laikā, viņi var atgriezties laupīšanas vietā, lai mēģinātu nozagt to, ko viņi pirmo reizi kaut kādu iemeslu dēļ nepaņēma. Diemžēl, ja mājas drošība nav uzlabota, tad ir liels risks, ka notiks otrreizēja ielaušanās.

 

Pašpārliecinātība par to, ka pirmo reizi netika pieķerti

Ja zagļi nepieķerti būs tikuši pie kārotā, viņi var atkārtoti atgriezties vai pastāstīt saviem kompanjoniem par jūsu īpašumu.

 

Aizsardzības pasākumu trūkums

Ja zagļi pirmo reizi veiksmīgi apzaga māju, viņi zina, ka mājas aizsardzība ir zemā līmenī. Pat pēc apzagšanas daudzi māju īpašnieki neievēro aizsardzības pasākumus. Ja mājā nav uzstādīta drošības sistēma, tā kļūst par vieglāku ielaušanās mērķi, jo zaglim jau ir pieredze, kā tikt iekšā īpašumā un ir pietiekami daudz laika, lai paņemtu to, ko iepriekšējā reizē nepaņēma, jo viņu netraucē ne drošības kameras, ne kustību sensori, ne signalizācija.

 

Māja ir tukša noteiktā dienas laikā vai periodā

Profesionāli zagļi pirms ielaušanās izpēta īpašumu un biežāk ielaužas tad, kad mājā neviena nav. Ja zagļiem izdodas uztvert iedzīvotāju režīmu, viņi to nekavējoties izmantos savā labā.

 

Jaunas lietas, ko atkārtoti nozagt

Zagļi vienmēr patur prātā iepriekš apzagtos īpašumus. Viņi cer, ka apdrošināšana segs nozagto mantu kompensāciju vai arī apzagtās mājas īpašnieki paši ātri iegādāsieties aizstājējpreces. Var paiet mēneši vai gads, bet, ja īpašums nav nodrošināts ar aizsardzību pēc pirmās laupīšanas, zagļi var atkārtoti atgriezties, lai atkārtoti paņemtu iecienītākos zagšanas priekšmetus.

 

 

Otrās ielaušanās novēršana

Ja jūsu māja ir apzagta, ir svarīgi nekavējoties rīkoties, lai aizsargātu savu īpašumu un mantas. Labākais laiks, lai ielaušanās atkal notiktu, ir tūlīt pēc pirmās ielaušanās, jo lielākā daļa cilvēku to negaida. Cilvēki uzskata, ka tas bija tikai neveiksmīgs gadījums un ka tagad tas ir beidzies. Zagļi paļaujas uz faktu, ka jūs negaidīsiet citu ielaušanos tik drīz pēc pirmās, kas ļauj otrreiz ielauzties mājā. Tāpēc ikvienam mājas īpašniekam, kurš ir kļuvis par laupīšanas upuri, pēc iespējas ātrāk jāveic piesardzības pasākumi, lai tas vairs neatkārtotos.

 

Lai zinātu, kā rīkoties, ja esat apzagts, lasiet mūsu rakstu.

 

Ieguldiet mājas drošības sistēmā

Lielākais ielaušanās traucētājs ir drošības sistēma. Tas jo īpaši attiecas uz mājām, kuras jau ir apzagtas. Ja, atgriežoties pie apzagtās mājas, lai novērtētu situāciju, zagļi pamanīs drošības sistēmu, iespējams, ka viņi pat nespers kāju jūsu īpašumā.

 

Uzstādiet drošības kameras

Āra kameras, kas aktivizētas ar kustības sensoriem, ieslēgsies, kad tās jutīs kustību un, iespējams, nofilmēs to personu, kas mēģina ielauzties jūsu mājā. Stratēģiski novietotas drošības kameras var arī atturēt zagļus no ielaušanās mājā, jo ​​zagļi zina, ka tiks nofilmēti. Neaizmirstiet arī padarīt kameras un drošības sistēmu redzamas no ielas, lai zagļi saprot, ka šis viņiem vairs nebūs viegls mērķis.

 

Izvietojiet apsardzes zīmes vai uzlīmes kopā ar kameru

Tikai zīmju izlikšana vien liks zagļiem rūpīgi padomāt, pirms viņi izlemj, vai ir vērts riskēt un atgriezties mājā vēlreiz.

 

Iegādājieties smagu seifu

Vislabāk, ja seifs ir nostiprināts pie grīdas un sienas un mājā ir drošības sistēma. Pat ja zagļi iekļūs jūsu mājā, viņiem būs grūtības piekļūt jūsu seifā ieslēgtajām lietām un aiznest seifu līdz apsardzes mobilās grupas atbraukšanai.

 

Izmantojiet taimerus mājas apgaismojumam.

Iestatot, ka gaisma ieslēgsies un izslēgsies noteiktos laikos, taimeri rada ilūziju, ka kāds ir mājās pat tad, kad nav.

 

Izvairieties reklamēt savus ceļojumu plānus sociālajos medijos.

Ja zagļi ir noskatījuši jūsu īpašumu iespējams, viņi seko līdzi arī jūsu Facebook, Twitter vai Instagram kontam, lai izsekotu, kad nebūsiet mājās un varētu netraucēti paveikt savu darbiņu.

 

Iegādājieties suni.

Suņiem, ir pārsteidzošas dzirdes un ožas spējas un viņi var sajust briesmas ātrāk nekā cilvēki. Suns var brīdināt, ka kāds mēģina ielauzties un/vai aizbiedēt zagļus.

 

Nekļūstiet par atkārtotu zādzību upuri

Neatkarīgi no tā, kā izvēlēsieties pasargāt savu māju no ielaušanās, rīkojieties!

Mēs piedāvājam dažādus drošības risinājumus ikvienam budžetam. Iegādājoties drošības sistēmu jūs varat būt mierīgi, zinot, ka jūs un jūsu mīļie esat aizsargāti jebkurā diennakts laikā.