Labākie drošības risinājumi māju īpašniekiem, kuri bieži ceļo

Ceļošana var radīt stresu. Sākot no mantu iesaiņošanas līdz lidojumu un naktsmītņu rezervēšanai. Mājas drošībai nevajadzētu būt vienai no jomām, par kurām raizēties, plānojot ceļojumu.

Ja esat mājas īpašnieks, kas pastāvīgi atrodas ceļā, jums ir nepieciešama uzticama un ērta drošības sistēma.

Šeit ir divi risinājumi, kas nodrošinās jūsu mājas drošību, lai jūs varētu koncentrēties uz saviem ceļojumu plāniem.

 

Apsardzes sistēma

Profesionālas apsardzes uzraudzīta signalizācijas sistēma ir labs palīgs māju īpašniekiem, kas atrodas ceļā. Lūk, kā tā strādā ārkārtas situācijā:

 

  • Tiek iedarbināts skaņas signāls, kas brīdina iemītniekus un iebrucējus par ārkārtas situāciju.
  • Trauksmes signāls tiek nosūtīts uz centrālo apsardzes pulti, kur operatori ir pieejami 24/7.
  • Atkarībā no jūsu norādītās izvēles, operators var jums zvanīt, lai noskaidrotu trauksmes signāla iemeslu, vai nosūtīt ekipāžu, lai pārbaudītu situāciju jūsu īpašumā;
  • Izmantojot aplikāciju, kas savienota ar drošības sistēmu, jūs varat uzraudzīt ielaušanās, ugunsgrēka, tvana gāzes un ūdens noplūdes trauksmes signālus neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā jūs atrodaties.

 

 

Bezvadu drošības sistēmas risinājumi

Drošības sistēma ar mobilo aplikāciju var palīdzēt jums ērti un ātri iegūt sirdsmieru par mājas drošību ceļojuma laikā. Pieslēdzieties savai mājas drošības lietotnei, izmantojot viedtālruni vai datoru, lai:

 

  • Kontrolētu savu drošības sistēmu attālināti, tostarp ieslēgt vai atslēgt to, ja ir tāda nepieciešamība;
  • Izveidotu automātisko aktivizēšanas grafiku, kas atbilst jūsu dzīvesveidam, lai jums nebūtu jāuztraucas par to, vai neesat piemirsis ieslēgt signalizāciju, dodoties prom no mājas;
  • Uzraudzītu savu īpašumu, izmantojot jūsu mājās uzstādītās kameras. Skatītos tiešraides video vai ierakstītos klipus un saņemtu brīdinājumus draudu gadījumā;
  • Samazinātu savus rēķinus, kontrolējot apgaismojumu un termostatus, kā arī radītu sajūtu, ka māja ir apdzīvota, kad esat prom, izmantojot apgaismojuma automatizāciju.

 

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties darbā vai atvaļinājumā, mūsdienu drošības risinājumi nodrošina maksimālu kontroli un ērtu lietošanu jūsu izvēlētajā ierīcē, lai jūs varētu izbaudīt laiku, kas pavadīts prom no mājām.

Izvēlies sev piemērotāko apsardzes sistēmu komplektu

Ja vēl neesat izlēmis par nepieciešamo aprīkojumu, zvaniet pa tālruni +371 67 67 7777 un mūsu speciālisti atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Apsardzes sistēmas akcija 10 eur menesī