6 veidi, kā aizsargāt stikla ārdurvis no zagļiem

Izlemt, kā aizsargāt stikla durvis no zagļiem, ir tikpat svarīgi, kā izvēlēties pašu durvju dizainu. Šeit ir mūsu populārāko ieteikumu saraksts, kā aizsargāt stikla durvis no zagļiem.

 

Pirmkārt, ir svarīgi saprast, ka nedrīkst ar savu rīcību vai bezdarbību palīdzēt zaglim iekļūt mājā.

 

Kā atvieglot zagļu darbu?

 

1. ATSLĒGTAS DURVIS

Stikla bīdāmās durvis ir ērtas un nodrošina ātru izeju no mājas, ka ir vilinoši tās atstāt neaizslēgtas. Profesionāli zagļi, kas pirms ielaušanās veic mājas novērošanu, to zina un uzriez dosies jūsu terases virzienā.

 

2. SLĒDZENES IR PĀRĀK VIENKĀRŠAS UN VIEGLI UZLAUŽAMAS

Apsveriet domu, vai jūsu stikla durvju bloķēšanas mehānisms ir kaut kas sarežģītāks par vienkāršu aizbīdni, kuru zaglis var viegli apiet.

 

3. DURVIS IR NOSLĒPTAS NO CITU CILVĒKU REDZESLOKA

Lielākā daļa bīdāmo stikla durvju atrodas mājas aizmugurē un nav redzamas citiem cilvēkiem. Nošķirtība sniedz noziedzniekiem vieglu iespēju piekļūt durvīm un pietiekami daudz laika, lai viņi nepamanīti iekļūtu ēkā.

 

 

Kā pasargāt stikla ārdurvis no ielaušanās?

 

1. UZSTĀDĪT TRIECIENIZTURĪGAS BĪDĀMĀS DURVIS

Piemēram, izvēlieties durvis, kas izgatavotas no rūdīta stikla, tās ir izturīgas un stiklu sasist nav tik viegli.

 

2. UZLIKT STIKLAM PAPILDUS AIZSARGPLĒVI

Aizsargplēves un drošības plēves var padarīt stikla durvis izturīgākas un pasargāt no ielaušanās. Aizsargplēve var ievērojami apgrūtināt zagļa iekļūšanu telpā un likt lieki iztērēt laiku, mēģinot ielauzties.

 

3. NOVĒRST IESPĒJU IESKATĪTIES MĀJĀ

Zagļiem patīk iepriekš izpētīt māju, kurā viņi vēlētos ielauzties. Apgrūtiniet viņiem šo iespēju, uzstādot necaurredzamus aizkarus vai žalūzijas, lai aizsargātu savu privātumu diennakts tumšajā laikā. Kā arī variet apsvērt iespēju par stikla matēšanu, lai kliedētu gaismu un pasargātu savu īpašumu no ziņkārīgo skatieniem.

 

4. UZSTĀDĪT DURVJU KUSTĪBU SENSORU

Stikla plīšanas vai ielaušanās gadījumā kustību detektori nosūta trauksmes ziņojumu uz centrālo apsardzes pulti un uz objektu tiek nosūtīta tuvāka operatīvās reaģēšanas ekipāža.

 

5. UZSTĀDĪT GAISMAS AR KUSTĪBU SENSORIEM

Daudzi zagļi darbojas tumsas aizsegā, tāpēc bieži vien pietiek ar pēkšņu apgaismojuma ieslēgšanos, lai zagļus aizbiedētu.

 

6. IZVIETOT ZĪMES PAR TO, KA OBJEKTS TIEK APSARGĀTS

Labs veids, kā aizsargāt jebkuras durvis pret ielaušanās mēģinājumu, būs durvju ārpuses aplīmēšana ar apsardzes uzņēmuma paziņojumu, ka objekts tiek apsargāts. Ir pierādīts, ka zagļiem ir mazāka vēlme ielauzties dzīvesvietā, ja tai ir uzstādīta signalizācija.

 

 

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par ārdurvju aizsardzību, sazinieties ar mūsu drošības speciālistiem.

 

Izvēlies sev piemērotāko apsardzes sistēmu komplektu

Ja vēl neesat izlēmis par nepieciešamo aprīkojumu, zvaniet pa tālruni +371 67 67 7777 un mūsu speciālisti atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Apsardzes sistēmas akcija 10 eur menesī