Padomi, kā aizsargāt savu vasarnīcu

Vai uztraucaties par zādzības un ielaušanās iespējamību savā vasarnīcā? Izmantojot šos padomus, varat uzzināt, kā nodrošināt savu brīvdienu māju pēc iespējas drošāku pret ielaušanos.

 

Uzstādiet monitorizētu drošības sistēmu

Monitorizēta drošība sistēmas nozīmē, ka kāds vienmēr uzrauga jūsu īpašumu. Izmantojot viedā telefona lietotnes, jūs varat paši jebkurā laikā un no jebkuras vietas pārbaudīt savu brīvdienu īpašumu.

Iesakām uzstādīt kustības sensora drošības kameras, kas nosūtīs reāllaika video uz viedtālruni, mājas vai darba datoru, vai planšetdatoru. Drošības kameras bieži novērš zādzību, pirms tā notiek. Daudzi potenciālie zagļi paies garām jūsu īpašumam, kad ieraudzīs ārpusē uzstādītas kameras. Protams, profesionāls zaglis spēs ielauzties jebkurā gadījumā, taču, ja jums ir videokameras ar ieraksta funkciju, jums būs pietiekami daudz pierādījumu policijai, lai zagli atrastu un atgūtu nozagto.

Iesakām iegādāties ūdens noplūdes detektoru, kas pasargās vasarnīcu pret ūdens noplūdēm, piemēram, ja ir plīsis ūdensvads, jo ierīce nosūtīs brīdinājumu par ūdens noplūdi uz jūsu viedtālruni, tādā veidā pasargājot jūs no būtiskiem zaudējumiem.

 

Neatstājiet ārā rezerves atslēgu

Viena no lielākajām kļūdām, ko var pieļaut, ir atstāt rezerves atslēgu zem ārdurvju paklājiņa, akmens, puķu podā vai jebkurā citā labi zināmā slēptuvē. Šķiet, ka ir laba ideja paslēpt rezerves atslēgu, kuru jūs varat paņemt gadījumā, ja mājās ir aizmirsta otra atslēga. Taču arī zagļi var meklēt rezerves atslēgu jūsu pagalmā, kamēr esat prom, un, atrašanas gadījumā, atslēga viņiem dod vieglu un tūlītēju piekļuvi jūsu īpašumam. Prātīgāk ir iedot rezerves atslēgu uzticamam kaimiņam. Ja pārvācaties uz jaunu brīvdienu māju vai pazaudējat atslēgas, labāk nomainīt durvju slēdzenes.

 

Uzturiet labas attiecības ar saviem kaimiņiem

Varētu domāt, ka vasarnīcā nav nepieciešamība iepazīt kaimiņus, ja uzturaties tur pāris reizes gadā, taču nē. Uzticams kaimiņš ir svarīgāks, nekā jūs domājat. Runājiet ar saviem kaimiņiem, uzziniet, kas viņi ir, vai viņiem var uzticēties vai nē. Pārliecinieties, ka jūsu kaimiņi zina, ka jūsu māja ir brīvdienu māja, kuru apmeklēsiet dažas reizes gadā, un lūdziet viņus sekot līdzi jebkādām dīvainām darbībām. Uzmanīgs kaimiņš var brīdināt policiju, ja jūsu prombūtnes laikā notiek aizdomīga darbība.

 

Pārliecinieties, ka jūsu māja rada priekšstatu, ka tajā kāds dzīvo

Tukša māja ir neaizsargāta mājvieta. Ja māja izskatās neapdzīvota, tas ir atklāts uzaicinājums zaglim ielauzties, tāpēc pārliecinieties, ka jūsu brīvdienu māja izskatās apdzīvota pat tad, kad jūs tur neatrodaties. Uzturiet pagalmu koptu un pārliecinieties, ka visi krūmi tiek regulāri apgriezti. Jūs varat arī apsvērt iespēju ieviest gaismekļus ar kustību sensoriem. Tas var efektīvi novērst ielaušanos naktī un radīt zaglim iespaidu, ka māja ir aizņemta.

 

 

Ja jums ir radušies papildus jautājumi par savas vasarnīcas drošības uzlabošanu, nekavējieties sazināties ar mūsu komandu!

 

Izvēlies sev piemērotāko apsardzes sistēmu komplektu

Ja vēl neesat izlēmis par nepieciešamo aprīkojumu, zvaniet pa tālruni +371 67 67 7777 un mūsu speciālisti atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Apsardzes sistēmas akcija 10 eur menesī