Pašuzraudzītas un apsardzes uzņēmuma uzraudzītas mājas drošības sistēmas: plusi un mīnusi

Mājas drošības sistēmas uzstādīšana ir viena no labākajām lietām, ko varat darīt, lai aizsargātu savu māju un novērstu ielaušanos. Bet, pirms pieņemt lēmumu par to, kura no drošības sistēmām ir piemērotāka jums – pašuzraudzīta vai apsardzes uzņēmuma pakalpojumi, pārdomājiet katras sistēmas priekšrocības un trūkumus.

 

Pašuzraudzītas mājas drošības sistēmas

Ņemot vērā mūsdienu tehnoloģiju un savienojamības līmeni, pašuzraudzītas drošības sistēmas kļūst arvien populārākas. Tās ir sistēmas, kuras uzstādāt un uzraugāt pats. Tās var ietvert trauksmes signālus, kustību sensorus, signalizāciju, drošības kameras un durvju sensorus, kas nosūta īsziņu vai paziņojumu uz jūsu tālruni trauksmes gadījumā.

Ja saņemat trauksmes signālu telefonā, jūs esat atbildīgs par turpmāko rīcību.

 

Plusi:

 • Nav ikmēneša maksas – jūs pats to uzraugāt;
 • Bieži vien šīs sistēmas ir vienkāršas un var instalēt un atinstalēt pats;
 • Jūs izlemjat, kādas darbības veikt trauksmes gadījumā – vai izsaukt policiju vai lūgt, lai kaimiņš iet pārbauda situāciju, ja iespējams bijusi viltus trauksme;
 • Video ieraksta funkcijas – noder policijai izmeklēšanā nozieguma gadījumā.

 

Mīnusi:

 • Lielākajai daļai no sistēmām ir nepieciešams Wi-Fi, un tās nedarbosies, ja pazūd strāva;
 • Ja nevarat paskatīties tālrunī, jūs varat palaist garām trauksmes ziņojumu;
 • Visa atbildība ir uz jūsu pleciem – ja kaut kādu iemelsu dēļ neesat saņēmis trauksmes signālu (piemēram, visa ģimene esat devušies ceļojumā), tad neviens cits arī to nesaņem;
 • Nav aprīkojuma vai uzstādīšanas palīdzības- ja iestatāt drošības sistēmu nepareizi, iespējams, to nesapratīsiet, kamēr neradīsies problēma;
 • Papildus stress – ja kādreiz esat nonācis ārkārtas situācijā, jūs zināt, cik ļoti palīdz, ja blakus ir kāds, kas ar vēsu prātu zina, kā rīkoties. Ar profesionāli uzraudzītu sistēmu, tiklīdz ieslēgsies trauksmes signalizācija, jūs saņemsiet tālruņa zvanu no personas, kas ir apmācīta rīkoties ārkārtas situācijās. Izmantojot paškontroles drošības sistēmu, jums pašam jāpaļaujas uz sevi.

 

Apsardzes uzņēmuma uzraudzītas mājas drošības sistēmas

Tās uzstāda un uzrauga profesionāla apsardzes uzņēmuma komanda 24 stundas diennaktī. Tāpat kā paškontroles sistēmas, tās var ietvert kameras, kustību detektorus, durvju sensorus, stikla plīšanas sensorus, klusus un skaļus trauksmes signālus, trauksmes pogas, dūmu detektorus un ūdens noplūdes detektorus. Lielākā daļa sistēmu ir iestatītas, lai brīdinātu apsardzes uzņēmuma zvanu centru, kad ir iedarbināta trauksme. Pēc tam ar jums sazināsies operators, lai pārliecinātos, ka tā nav bijusi viltus trauksme un tiks brīdināti ārkārtas palīdzības dienesti.

Tiklīdz ir saņemts trauksmes signāls, profesionāla un pieredzējusi apsardzes uzņēmuma komanda rīkojas, lai novērstu trauksmes izraisīto iemeslu.

 

Plusi:

 • Jums nav jāuztraucas par sistēmas uzraudzību;
 • Tā ir lieliski piemērota ceļotājiem vai tiem, kuriem ne vienmēr ir pieejams mobilais tālrunis;
 • Profesionāla un pieredzējusi komanda konsultē, kā vislabāk nodrošināt tieši jūsu mājas drošību un sistēma tiek iestatīta tā, lai tā aptvertu katru mājas istabu (nav “aklo zonu”);
 • Apsardzes uzņēmuma zīmes dzīvesvietas teritorijā pašas par sevi nereti atbaida iebrucējus;
 • Līgumsaistības – jo ne tikai jūs apņematies katru mēnesi maksāt par sava mājokļa drošību, bet arī apsardzes uzņēmums apņemas aizsargāt jūs, jūsu ģimeni un īpašumu.

 

Mīnusi:

 • Ikmēneša maksa;
 • Jums ir jāatbild uz tālruņa zvaniem un jāpaskaidro, kāpēc ir radusies viltus trauksme, ja tāda ir bijusi;
 • Apsardzes uzņēmums par viltus trauksmi var iekasēt samaksu.

 

Kas jums ir piemērots?

Kā redzat, gan pašuzraudzītai, gan profesionālai uzstādīšanai ir savi plusi un mīnusi. Ja izlemsiet par labu profesionālai apsardzes sistēmai, mūsu speciālisti ar prieku sniegs jums konsultācijas par jūsu īpašumam piemērotāko aizsardzību. Ja izlemsiet pats uzstādīt drošības sistēmu, pirms iegādes, ņemiet vērā sistēmas kvalitāti, piedāvāto aizsardzību, cenu, kā arī jūsu tehniskās prasmes.

 

Svarīgi ir atcerēties, ka jums nepieciešams rūpīgi pārdomāt, kādu apsardzes sistēmu iegādāties, lai garantētu drošību, ko pelnījusi jūsu ģimene un jūsu īpašums.

Izvēlies sev piemērotāko apsardzes sistēmu komplektu

Ja vēl neesat izlēmis par nepieciešamo aprīkojumu, zvaniet pa tālruni +371 67 67 7777 un mūsu speciālisti atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Apsardzes sistēmas akcija 10 eur menesī