6 galvenie iemesli mājas drošības sistēmas iegādei

Ja apsverat mājas drošības sistēmas iegādi, noteikti esat apdomājis arī jautājumu, vai drošības sistēma ir tā vērta, lai to iegādātos, un kādu labumu tā var sniegt man un manai ģimenei?

Mājas drošības sistēmas priekšrocības ir dažādas. Sākot ar ielaušanās novēršanu un beidzot ar neatliekamās palīdzības dienestu izsaukšanu jūsu vietā.

Iegādājoties mājas drošības sistēmu, jūs varat izvēlēties, vai jūsu sistēma tiek profesionāli uzraudzīta vai darīt to pats.

 

Apskatīsim 6 galvenos iemeslus mājas drošības sistēmas iegādei.

 

1. Aizsargā ģimeni un vērtslietas

Pirmais iemesls, kāpēc jums vajadzētu uzstādīt mājas drošības sistēmu, ir aizsargāt savu ģimeni un īpašumu. Iespējams zināt kādu, kurš ielaušanās dēļ ir pazaudējis elektrotehniku, rotaslietas vai citas vērtīgas lietas. Traģēdija saasinās, ja priekšmets ir neaizstājams ģimenes mantojums. Lai gan seifa izmantošana var palīdzēt aizsargāt neaizstājamus priekšmetus, mājas drošības sistēmai ir signalizācija, kas var atbaidīt daudzus iespējamos zagļus un informēt vietējās varas iestādes, ja kāds mēģina ielausties.

 

2. Palīdz novērst noziedzību

Pieaugot mājas drošības sistēmu skaitam kādā apgabalā, dzīvojamo māju aplaupīšanas iespējas šajā rajonā var samazināties pat īpašumiem, kuriem nav savas drošības sistēmas. Drošības sistēma ne tikai aizsargā jūs, bet arī palīdz novērst noziedzību un rada drošāku apkārtni ikvienam.

 

3. Ļauj attālināti uzraudzīt mājokli

Mūsdienu drošības sistēmas ļauj attālināti uzraudzīt, kas notiek jūsu mājās no viedtelefona, kad neesat tur. Atkarībā no pakalpojumu sniedzēja varat pārraudzīt visā mājā uzstādītās drošības kameras, kā arī kontrolēt viedos termostatus, viedās durvju slēdzenes, viedo apgaismojumu un citas viedierīces katrā savas mājas telpā.

 

4. Paziņo par uguns vai tvana gāzes izplatību ēkā

Lai gan lielākā daļa cilvēku domā par mājas drošības sistēmām kā veidu, kā aizsargāt savu īpašumu pret ielaušanos, daudzi cilvēki var neapzināties, ka šīs sistēmas var aizsargāt ēku arī no ugunsgrēka. Mājas drošības sistēma var nodrošināt brīdinājumu par dūmu izplatību mājā, kā arī brīdināt par siltuma avotiem, kas var novērst turpmākus ugunsgrēka radītos bojājumus.

 

Vēl viena mājas drošības sistēmas priekšrocība ir tā, ka tā var pasargāt jūs no iespējamiem veselības apdraudējuma riskiem, ko izraisa tvana gāze (oglekļa monoksīds). Tā ir gāze, kurai nav smaržas un krāsas, un tā ir atrodama degšanas dūmos. Šī gāze izdalās no apkures sistēmām, krāsnīm, malkas dedzināšanas. Tā kā cilvēka maņas nevar noteikt oglekļa monoksīdu gaisā, cilvēki bieži vien nepamana tā izplatību. Smaga saindēšanās ar oglekļa monoksīdu var izraisīt nāvi. Mājas drošības sistēmu var aprīkot arī ar oglekļa monoksīda detektoru. Šīs trauksmes sistēmas atklās oglekļa monoksīda izplatību mājā un brīdinās mājas īpašniekus, lai viņi varētu nekavējoties izkļūt no mājas un meklēt medicīnisko palīdzību.

 

5. Uzlabo elektroenerģijas pārvaldību

Mājas drošības sistēmu var izmantot, lai uzraudzītu mājas enerģijas patēriņu. To var izmantot, lai attālināti izslēgtu apkures vai dzesēšanas ierīces, kad neviena nav mājās, un lai tās atkal ieslēgtu tieši pirms ierašanās. Tas darbojas kā lielisks rīks apgaismojuma ieslēgšanai un izslēgšanai, kamēr atrodaties atvaļinājumā, lai palīdzētu radīt iespaidu, ka mājoklis ir apdzīvots.

 

6. Uzrauga īpašumu 24 stundas diennaktī

Vai ceļojot mēdzat uztraukties par savas mājas drošību? Mājas drošības un novērošanas sistēma nodrošina māju īpašniekiem iespēju uzraudzīt māju neatkarīgi no atrašanās vietas. Tas var nodrošināt miera sajūtu, jo varēsiet pārbaudīt savu īpašumu neatkarīgi no tā, kur pasaulē atrodaties.

 

 

Iespējams, viena no lielākajām apsardzes drošības sistēmas priekšrocībām ir tā, ka jūsu māja tiek uzraudzīta visu laiku, pat ja jūs pats nevarat to izdarīt. Šīs sistēmas nodrošina 24/7 uzraudzību un jūs var izsekot visiem nozīmīgiem notikumiem, kas notiek mājās, kamēr esat prom.

Kopumā galvenais iemesls, kāpēc ir nepieciešama mājas drošības sistēma, ir vienkāršs — tā sniedz jums sirdsmieru, apzinoties, ka jūsu ģimene un jūsu māja ir drošībā neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās vai ceļā.

Izvēlies sev piemērotāko apsardzes sistēmu komplektu

Ja vēl neesat izlēmis par nepieciešamo aprīkojumu, zvaniet pa tālruni +371 67 67 7777 un mūsu speciālisti atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Apsardzes sistēmas akcija 10 eur menesī