Kā novērst ūdens bojājumus ar mājas drošības sistēmu?

Vai zinājāt, ka apsardzes uzņēmuma mājas drošības sistēmas var palīdzēt mazināt ūdens radītos bojājumus? Kad cilvēki domā par drošības sistēmu, daudzi ar to saprot personīgo drošību vai ugunsdrošību. Lai gan laupīšana vai ugunsgrēks var postoši ietekmēt jūsu īpašumu, ūdens radītie bojājumi var radīt lielus finansiālus izdevumus.

 

Kā novērst ūdens bojājumus, izmantojot mājas drošības sistēmu?

 

Neļaujiet temperatūras samazinājumam izpostīt jūsu caurules

Dažreiz mūsu ziemas var pārsteigt ar lielu aukstumu. Ūdens caurule var sasalt un pārsprāgt un jūs par to neuzzināsiet, kamēr ledus neizkusīs un ūdens nonāks visur. Izpratne par to, kā novērst ūdens bojājumus, sākas ar pareizu cauruļu apkopi ziemā, taču, lai to paveiktu, jums ir jābūt divus soļus priekšā laikapstākļiem.

 

Izmantojot viedās mājas tehnoloģijas, samazinoties temperatūrai, saņemsiet temperatūras brīdinājumus, ja temperatūra jūsu mājā vai vasarnīcā nokrītas līdz noteiktam līmenim. Tas sniegs jums iepriekšēju brīdinājumu un palīdzēs sākt rīkoties, lai uzstādītu telpu sildītājus, izolētu caurules vai veiktu citus ārkārtas pasākumus, lai nodrošinātu, ka caurules paliek siltas un sausas.

 

Kā noteikt ūdens noplūdi?

Pat tad, ja zināt, kā novērst ūdens bojājumus un veikt visus piesardzības pasākumus, lai novērstu noplūdi, caurules plīsumi joprojām notiek. Tas bieži notiek pagrabā, kur noplūde turpinās neatklāti, līdz jau ir notikuši ievērojami plūdi.

 

Ūdens noplūdes sensori novērš ūdens radītus bojājumus 

Ūdens sensori ir lielisks veids, kā uzraudzīt problemātiskās vietas visā jūsu mājā, kuras var būt neaizsargātas pret ūdens noplūdē. Iesakām ūdens noplūdes sensorus novietot zem šādām vietām:

 

  • Vannas/dušas;
  • Tualetes;
  • Izlietnes;
  • Trauku mazgājamās mašīnas;
  • Veļas mašīnas;
  • Caurulēm;
  • Ūdens sildītājiem;
  • Garāžā un/vai pagrabā.

 

Visas iepriekš minētās ierīces/vietas rada vislielākos iespējamos plūdu draudus. Sekojot līdzi šīm telpām un ierīcēm, ūdens sensori spēj noteikt un informēt jūs ikreiz, kad ir notikusi noplūde. Piemēram, SP Leģions ūdens sensori var nosūtīt jums paziņojumus uz jūsu mobilo ierīci ikreiz, kad sensors ir atklājis iespējamu problēmu. Tas ļaus jums aizvērt ūdens padevi un novērst turpmākus bojājumus.

 

Atvadieties no plūdiem

Īpašuma applūšana var būt dārga, taču to var novērst. Izmantojot pareizos rīkus, jūs varat glābt savu māju, dzīvokli vai uzņēmumu no lieliem finansiāliem zaudējumiem.

 

Mēs varam palīdzēt jums izprast, kā vislabāk aizsargāt savu īpašumu no ūdens noplūdes radītiem zaudējumiem. Vai vēlaties uzzināt vairāk? Sazinieties ar mums jau šodien.

Izvēlies sev piemērotāko apsardzes sistēmu komplektu

Ja vēl neesat izlēmis par nepieciešamo aprīkojumu, zvaniet pa tālruni +371 67 67 7777 un mūsu speciālisti atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Apsardzes sistēmas akcija 10 eur menesī