Novērsiet zādzības vasarā: padomi, kā aizsargāt savu īpašumu

Tā kā vasarā cilvēki izvēlas doties ārā no mājas un biroja un baudīt sauli, īpašums paliek nepieskatīts ilgāku laiku, kas rada lielākas noziedzības iespējas.

Par laimi, ir daudzi veidi, kā palīdzēt aizsargāt savu māju no ielaušanās. Tālāk ir sniegti daži padomi, kas var palīdzēt jums aizsargāt savu īpašumu un ar sirdsmieru baudīt vasaru.

 

Aizsargājiet savu māju atvaļinājuma laikā

Daudzi zagļi “pēta” un plāno noziedzīgu nodarījumu uz priekšu, pievēršot īpašu uzmanību sīkām detaļām, kas liecina par neapdzīvotu māju. Un, protams, daudzas mājas ir neapdzīvotas vairākas nedēļas vasaras laikā. Kā aizsargāt savu īpašumu?

 

 

Pasts

Daži ceļotāji izvēlas pārtraukt pasta saņemšanu, kamēr viņi ir prom, lai pārpildītā pastkaste neraidītu signālu par to, ka īpašnieki ir prom. Labāks risinājums? Palūdziet kādam tuvam draugam izņemt jūsu pastu, līdz esat mājās.

 

Nereklamējiet savu prombūtni sociālajos tīklos

Tas var būt pārsteigums, taču zagļi ir arī sociālajos medijos. Publicēti attēli, kuros jūs un jūsu ģimene sauļojas simtiem kilometru attālumā no mājām, ir atklāts uzaicinājums potenciālajiem zagļiem.

Reģistrēšanās lidostā var šķist foršs veids, kā izklaidēties Facebook platformā, taču patiesībā tas vēsta cilvēkiem, ka jūsu māja būs tukša aptuveni nākamo nedēļu. Saglabājiet savus fotoattēlus un atmiņas, lai kopīgotu tos privāti vai pēc tam, kad būsiet atgriezušies mājās.

 

Logi

Ieplānojiet laiku pirms prom braukšanas, lai rūpīgi pārliecinietos, ka visi logi ir aizvērti un aizslēgti, jo īpaši tie, kas atrodas pirmajā stāvā. Pilnībā aizvērtas žalūzijas un aizkari norāda uz tukšu māju, tāpēc noteikti atstājiet aizkarus un žalūzijas tādā stāvoklī, kādas tās ir ikdienā, kad esat mājās. Jūsu durvju un logu sensori var nodrošināt, ka neviens no šiem piekļuves punktiem netiek atvērts bez jūsu ziņas.

 

Apsveriet iespēju uzstādīt profesionāli uzraudzītu drošības sistēmu

Profesionāli uzraudzīta mājas drošības sistēma ir galvenais veids, kā atturēt zagļus un palīdzēt aizsargāt jūsu māju no ielaušanās. Šeit ir tikai dažas lietas, ko var sniegt pilnībā integrēts viedās mājas drošības risinājums:

 

  • 24/7 profesionāla uzraudzība;
  • Gudrais apgaismojums;
  • Videonovērošana;
  • Mobilā piekļuve.

 

Uzlabojiet savu drošības sistēmu

Ja jums ir pamata mājas drošības sistēma, varētu būt laiks to atjaunināt, ja dodaties prom. Varat pievienot papildu sensorus savā mājā vai uzstādīt papildu kameras ārpusē, lai zagļi zinātu, ka jūsu māja ir labi aizsargāta.

 

Paslēpiet savas vērtslietas

Jūsu visdārgākās lietas ir neaizsargātākas, ja neesat mājās, lai tās pieskatītu. Gadījumā, ja kāds var apiet jūsu ārējos drošības pasākumus, pirms došanās atvaļinājumā, vienmēr pārliecinieties, ka jūsu dārgie vai sentimentālie priekšmeti tiek ieslēgti drošā, slēptā seifā vai citā vietā. Pārliecinieties, ka tas ir droši nostiprināts pie grīdas.

 

Ievērojiet savu regulāro mājas/dārza uzkopšanas grafiku

Ja jūs esat pieteicis mājas vai dārza uzkopšanas servisu, jums vajadzētu lūgt servisa sniedzējus turpināt ierasties, kamēr esat prom. Mājas apkopējiem, dārzniekiem un pat baseina tīrītājam joprojām ir jāierodas saskaņā ar savu ierasto grafiku, pat ja jūs tur neesat.

Protams, jums vajadzētu justies pārliecinātam, ka uzticaties šiem pakalpojumu sniedzējiem, ka viņi atrodas jūsu mājā vai ārpus tās, kamēr neesat klāt. Ja neesat pārliecināts, ka varat uzticēties pakalpojuma sniedzējam, apturiet pakalpojumu uz prombūtnes laiku, bet nenorādiet, ka dodaties prom.

 

Apsveriet ieguldījumu viedajā apgaismojumā

Viedajām LED spuldzēm ir programmatūra, kas savienojas ar lietotni, kas ļauj automatizēt apgaismojumu vai vadīt to attālināti. Daudzi viedo spuldžu modeļi piedāvā “atvaļinājuma režīmu” kā līdzekli pret zādzībām, kas nejauši ieslēgs un izslēgs apgaismojumu, lai atdarinātu parasto mājas īpašnieka uzvedību.

 

Palūdziet uzticamai personai pieskatīt jūsu māju

Ja jums ir draugs, ģimenes loceklis vai kaimiņš, kuram varat uzticēties, palūdziet viņu regulāri iegriezties jūsu mājā, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā, izņemtu pastu, ja neesat to apturējis, un pārbaudīt, vai logi un durvis ir ciet. Kā arī pie reizes apliet augus un pieskatīt zālienu. Nekopti, aizauguši dārzi, pagalmi un zāliena zonas liecina par tukšu māju.

 

 

Rīkojieties, lai nosargātu savu nopelnīto

Lai izbaudītu katru savu atvaļinājuma sekundi, pārliecinieties, ka esat ieviesuši pietiekami daudz drošības faktoru, lai rūpētos par savu māju, kamēr atrodaties prom no tās. Ja vēlaties pievienot drošības sistēmu papildus citiem drošības pasākumiem, sazinieties ar mums.

Izvēlies sev piemērotāko apsardzes sistēmu komplektu

Ja vēl neesat izlēmis par nepieciešamo aprīkojumu, zvaniet pa tālruni +371 67 67 7777 un mūsu speciālisti atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Apsardzes sistēmas akcija 10 eur menesī