ATSAUKSMES

“SP Leģions” ir piemērs tam, ka arī par labu cenu var saņemt kvalitatīvus apsardzes pakalpojumus. Ar “SP Leģions” sadarbojamies jau septiņus gadus, viņi apsargā mūsu noliktavas, nodrošinot iekšējās un ārējās kustības apsardzi. Strādā ļoti operatīvi - ja apsardzes iekārtām rodas kādas problēmas, tehniskais atbalsts parasti ir klāt nākamajā dienā un novērš problēmu. Arī pakalpojumu cenas ir patīkamas. Turklāt, maksājot par gadu uz priekšu, saņemam atlaidi. Ilgtermiņā izmantojot “SP Leģions” pakalpojumus, tie ir ekonomiski izdevīgāki, nekā citu uzņēmumu apsardzes pakalpojumi.
Kaspars Puriņš
uzņēmuma SunRent.lv valdes loceklis
“SP Leģions” ir ļoti saprotamas un paredzamas apsardzes pakalpojumu izmaksas, vienmēr zinām, kāds būs rēķins. Nekad nav bijuši negaidīti pārsteigumi. Izmantojam “SP Leģions” pakalpojumus jau ļoti sen - gandrīz 20 gadu juvelierveikalu apsardzei. Un varu pārliecinoši teikt, ka šim uzņēmumam ir vislabākā attieksme pret klientiem, profesionāli darbinieki un lielisks serviss. Ar “SP Leģions” ir patīkami strādāt, jo par visu var vienkārši vienoties. Piemēram, mūsu veikals pārcēlās no viena ēkas stāva uz otru, attiecīgi bija arī jāpārvieto apsardzes aprīkojums. Sazvanījāmies ar “SP Leģions” pārstāvi Kasparu un ļoti ātri un vienkārši par visu vienojāmies. Apsardzes aprīkojumu uzņēmuma darbinieki pārvietoja operatīvi – mums ērtā laikā. Pieļauju, ka, izmantojot kāda cita apsardzes uzņēmuma pakalpojumus, būtu jāgaida nedēļa vai ilgāk. “SP Leģions” patiešām rūpējas par klientiem - ja ir kādas ārkārtas situācijas, mūs vienmēr informē. Turklāt pakalpojumu cenas Rīgā un Jūrmalā ir zemākas nekā piedāvā citi apsardzes uzņēmumi.
Sergejs Semjonovs
uzņēmuma “Global Balt” valdes loceklis
“SP Leģions” nodrošina pašu svarīgāko apsardzes uzņēmuma funkciju – trauksmes situācijā ļoti ātri reaģē, ierodas uzņēmumā. Ar “SP Leģions” sadarbojamies jau vairāk kā desmit gadu, viņi nodrošina ugunsdrošības un trauksmes signalizāciju mūsu objektos. Ļoti novērtējam “SP Leģions” operativitāti - ja mūsu uzņēmumā uzstādītais apsardzes aprīkojums nedarbojas kā nākas, servisa darbinieki ļoti ātri veic remontu. Arī ar apsardzes pakalpojumu cenām esam pilnībā apmierināti, tās atbilst vidējai tirgus cenai. Pilnīgi noteikti “SP Leģions” pakalpojumu kvalitāte ir šīs cenas vērta.
Pāvels Šagurs
“Linkors Motors” saimnieciskās daļas vadītājs
“SP Leģions” apsardzes pakalpojumi vienmēr ir augstākajā līmenī, tieši tāpēc nav bijusi interese izmantot citu uzņēmumu pakalpojumus. “SP Leģions” nodrošina apsardzes signalizāciju mūsu privātīpašumam jau vairāk kā 9 gadus. Apsardzes pakalpojumi vienmēr ir augstākajā līmenī. Uzņēmums seko līdzi, vai īpašumā uzstādītais apsardzes aprīkojums darbojas kā nākas. Kad bija radušās sīkas problēmas, tehniķis ļoti ātri ieradās un visu salaboja. Patīkami, ka uzņēmums laipni un atsaucīgi komunicē ar klientiem. Vienmēr informē par visām situācijām – saistībā ar mūsu īpašuma apsardzi. Esam patiešām apmierināti ar “SP Leģions” pakalpojumiem.
Ilona
privātīpašuma Rīgā īpašniece
“SP Leģions” ir ļoti atbildīgi. Vienmēr operatīvi reaģē, ja signalizācija ir nostrādājusi, un mūs par to informē. “SP Leģions” pakalpojumus izmantojam jau ļoti sen – ofisa, maiznīcas un noliktavas apsardzei. Varu teikt par šo uzņēmumu vislabākās atsauksmes. Apsardzes darbinieki, ar kuriem esam kontaktējušies, ir sava amata profesionāļi. Savus darbus, piemēram, signalizācijas pārbaudi veic ļoti nemanāmi, bez lieka trokšņa. Tādejādi absolūti netraucē mūsu uzņēmuma ikdienu. Nekad nav bijušas situācijas, ka signalizācija bez pamatota iemesla vairākas reizes ieslēgtos un traucētu darbiniekus. Ja signalizācija ir ieslēgusies, un tam nav bijis pamatots iemesls, apsardzes darbinieki atbrauc un noskaidro cēloni. Bez šaubām, “SP Leģions” būtiska priekšrocība ir adekvātas apsardzes pakalpojumu izmaksas. Mums tiek nodrošināta ugunsdrošības signalizācija un trauksmes signalizācija. Salīdzinājām cenas, un citā uzņēmumā par abiem pakalpojumiem prasīja divas reizes augstāku cenu, nekā mēs maksājam pašlaik. Paldies “SP Leģions” par Jūsu darbu!
Jurijs Patrikejevs
uzņēmuma “PRP” valdes loceklis