Patstāvīga video novērošana

palielina drošību

SP Leģions

Biroja telpu apsardze

Biroja telpas lielāko diennakts daļu ir tukšas un neaizsargātas. Biroja apsardze nodrošinās, lai arī nakts stundās un dienās, kad biroja telpās nav darbinieki, telpas ir apsargātas un tajās nenotiek nesankcionētas darbības.

Biroja telpu apsardze nodrošinās speciali Jūsu biroja telpām un Jūsu vēlmēm piemērotu apsardzes tehnisko nodrošinājumu. 24 stundu biroja telpu apsardze, ļaus Jums izvairīties no negaidītiem nelaimes gadījumiem , kas ietekmētu Jūsu uzņēmuma darbu un finansiālo stāvokli. Biroja apsardzes trauksmes gadījumos Jums tiks ziņots un Jūs vienmēr zināsiet par trauksmes situāciju Jūsu uzņēmumā.

SP Leģions apkalpo un uzstāda ugunsdrošības signalizācijas. Biroja apsardze pirmā reaģēs uz trauksmes signālu par ugunsnelaimi.

Mēs izpildīsim jebkurus Jums nepieciešamos apsardzes pakalpojumus. Katram objektam ir nepieciešama individuāla pieeja apsardzes risinājumos. Biroja apsardze tiks nodrošināta uzklausot visas Jūsu vēlmes un speciālos norādījumus.

Apsardze ir svarīgs nosacījums Jūsu uzņēmuma netraucētai un veiksmīgai darbībai.

SP Leģions

Piesakies

Ja vēl neesat izlēmis par nepieciešamo aprīkojumu, zvaniet pa tālruni +371 67 67 7777 un mūsu speciālisti atbildēs uz Jūsu jautājumiem.