Patstāvīga video novērošana

palielina drošību

SP Leģions

Noliktavu apsardze

Noliktava ir Jums vai Jūsu uzņēmumam svarīgu materiālo vērtību glabātuve. Noliktavas apsardze ir nepieciešama, lai šīs materiālās vērtības būtu drošībā. Neapsargātas noliktavas ir viegls mērķis ļaunprātīgai ārējai darbībai, kas apgrūtinās Jūsu ikdienu, kā arī nesīs finansiālus zaudējumus.

Noliktavas apsardze ļaus lidz minimumam samazināt ārēju darbību ietekmi uz Jūsu noliktavu. Noliktavas telpām tiks izvēlēti vispiemērotākie un modernākie apsardzes risinājumi. Noliktavas apsardzei iespējams nodrošināt arī fizisko apsardzi. 24 stundu nepārtraukta noliktavas apsardze lidz minimumam samazinās kaitējumu, kas var rasties ārējas ļaunprātīgas darbības rezūltātā. Noliktavas apsardzes trauksmes gadījumā, Jums tiks ziņots par situāciju Jūsu noliktavā.

SP Leģions apkalpo un uzstāda ugunsdrošības signalizācijas. Noliktavu apsardze pirmā reaģēs uz trauksmes signālu par ugunsnelaimi.

Mēs izpildīsim jebkurus Jums nepieciešamos apsardzes pakalpojumus. Katram objektam ir nepieciešama individuāla pieeja apsardzes risinājumos. Noliktavu apsardze tiks nodrošināta uzklausot visas Jūsu vēlmes un speciālos norādījumus.

Apsardze ir svarīgs nosacījums Jūsu uzņēmuma netraucētai un veiksmīgai darbībai.

SP Leģions

Piesakies

Ja vēl neesat izlēmis par nepieciešamo aprīkojumu, zvaniet pa tālruni +371 67 67 7777 un mūsu speciālisti atbildēs uz Jūsu jautājumiem.