Patstāvīga video novērošana

palielina drošību

SP Leģions

Tirdzniecības telpu apsardze

Tirdzniecības telpas ir uzņēmuma priekšnams. Tirdzniecības telpu apsardze ir nepieciešama, lai Jūsu uzņēmums strādātu bez negaidītiem nelaimes gadījumiem. Uzņēmuma tirdzniecības telpas naktīs pārsvarā ir bez darbiniekiem un ir nepieskatītas, tāpēc nepieciešama apsardze.

SP Leģions apsardze nodrošinās tieši Jūsu tirdzniecības telpām visoptimālāko apsardzi. Tirdzniecības telpām tiks izvēlēti tieši Jūsu telpām vispiemērotākie un modernākie apsardzes tehniskie risinājumi. Diennakts apsardze ļaus lidz minimumam samazināt kaitējumu, kas nodarīts nepārvaramas varas apstākļos. Pateicoties tirdzniecības telpu apsardzei, izvairīties no zādzību radītiem finansiāliem izdevumiem. Tirdzniecības telpu apsardzes trauksmes gadījumā, Jums tiks ziņots par situāciju tirdzniecības telpās.

SP Leģions apkalpo un uzstāda ugunsdrošības signalizācijas. Tirdzniecības telpu apsardze pirmā reaģēs uz trauksmes signālu par ugunsnelaimi.

Mēs izpildīsim jebkurus Jums nepieciešamos apsardzes pakalpojumus. Katram objektam ir nepieciešama individuāla pieeja apsardzes risinājumos. Tirdzniecības telpu apsardze tiks nodrošināta uzklausot visas Jūsu vēlmes un speciālos norādījumus.

Apsardze ir svarīgs nosacījums Jūsu uzņēmuma netraucētai un veiksmīgai darbībai.

SP Leģions

Piesakies

Ja vēl neesat izlēmis par nepieciešamo aprīkojumu, zvaniet pa tālruni +371 67 67 7777 un mūsu speciālisti atbildēs uz Jūsu jautājumiem.