Pieredze sargā

panākumus

SP Leģions

Trauksmes poga

Trauksmes poga ir viens no izplatītākajiem apsardzes veidiem. Trauksmes poga savlaicīgi nodod bezskaņas signālu uz centrālo apsardzes pulti tiek nosūtīta uz apsargājamo objektu tuvāka operatīvās reaģēšanas ekipāža.

Trauksmes pogu veidi:

  • Stacionārā trauksmes pogas izvietošanai ir nepieciešams noteikt vietu, kur tā vienmēr būs pieejama cilvēkiem, bet neredzama nepiederošām personām, lai prettiesisku darbību gadījumā no trešo personu puses personāls varētu nemanīts, neapdraudot savu veselību vai dzīvību, nodot trauksmes signālu reaģēšanas pultij.
  • Pārvietojamā trauksmes poga ir breloks, kuru var viegli piekarināt pie atslēgām, ielikt kabatā un turēt vienmēr pieejamu, ja jūs vai jūsu darbinieks veicat objekta apgaitu. Šīs pogas ir piesaistītas uztvērējam, kurš, saņemot signālu, nosūta to uz centrālo apsardzes pulti. Pārvietojamām trauksmes pogām ir noteikts darbības rādiuss, bet mēs varam piemeklēt aktuālu variantu tieši jums, vadoties pēc objekta specifikas.

Raksti par

trauksmes pogām

Trauksmes pogas
darbība

Trauksmes poga ir paredzēta operatīvās grupas ātrai izsaukšanai. Šāda nepieciešamība var rasties laupīšanas vai citu prettiesisku darbību gadījumā no trešo personu puses.

Trauksmes pogas
prieksrocības

Pieslēgšana un pārbaude aizņem ne vairāk kā vienu stundu.

SP Leģions

Piesakies

Ja vēl neesat izlēmis par nepieciešamo aprīkojumu, zvaniet pa tālruni +371 67 67 7777 un mūsu speciālisti adbildēs uz Jūsu jautājumiem.