SP Leģions

Tehniskā apsardze

Video aprīkojuma

veidi

Pirmkārt, ir jāizlemj, kāds tieši drošības līmenis jums ir nepieciešams. Mūsu speciālisti ir vienmēr gatavi piedāvāt konsultāciju un izstrādāt videonovērošanas projektu, balstoties uz jūsu vēlmēm un objekta īpatnībām. Zemāk ir sniegtas trīs galveno video aprīkojuma veidu svarīgākās priekšrocības un trūkumi.

Analogās kameras.


Galvenais arguments par labu šim kameru veidam ir to nelielā cena. Trūkums ir saistīts ar to, ka analogas kameras ir zināmā mērā novecojis variants salīdzinājumā ar digitālajām kamerām vai AHD tipa kamerām.

Analogajām kamerām nav pieejama tālummaiņa, kustības detektors, kā arī kanāla kodēšanas funkcija.

Šo kameras veidu var izmantot nelielos objektos, kur nav nepieciešams ierakstīt un glabāt lielu datu apjomu un kur novērošana tiek veikta reāllaika režīmā.

Digitālās kameras


(kas ir pazīstamas arī kā IP kameras) pašlaik ir populārākais videonovērošanas aprīkojuma veids. Šīm kamerām ir augsta izšķirtspēja un signāla kvalitāte salīdzinājumā ar analogajām kamerām, tās dod iespēju saglabāt videoplūsmas translāciju mākoņa servisā vai tieši SD atmiņas kartē. Ir pieejamas kameras ar audio kanāliem, kustības un skaņas detektoriem. Šī kameru veida trūkumi ir attēla aizkavēšanās par 2-3 sekundēm, lielāka cena, gaismjutīgums un nenozīmīgas kļūdas nokrāsu atveidošanā.

Šo kameru veidu var izmantot gan privātmājās, gan juridisko personu objektos novērošanai reāllaikā un ierakstīšanai.

AHD kameras


AHD ir jauna paaudze videonovērošanas vēsturē. Jau šodien tās vērtē kā “nākotnes videosistēmu”. Šīs kameras ir samērā nedārgas, tomēr tām ir ir paplašinātas funkcijas salīdzinājumā ar vecā parauga analogajam kamerām. Tiek uzskatīts, ka AHD aprīkojums apvieno vecā parauga analogo un digitālo kameru labākās īpašības, turklāt izslēdzot to galvenos trūkumus. Galvenā AHD kameru priekšrocība ir augsta attēla kvalitāte.

Jauniem un esošajiem

Klientiem

Iesniegumu
veidlapas

Akcijas un
konkursi

Tehniskais
serviss

Pieteikums
pakalpojumam

Karstā līnija
"Futbols"

SP Leģions

Piesakies

Pieteikt pakalpojumu iespējams klientu apkalpošanas centrā vai mūsu mājaslapā. Pēc elektroniskā pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis.